[ad_1]

مارس در یک کنفرانس ویدیویی که توسط دانشگاه بریتانیا سازماندهی شده شرکت می کند

پیوند_انتخابی
[베데스다=AP/뉴시스]آنتونی پوچ ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) ، پس از تلقیح عمومی واکسن کرونا 19 در مitسسه ملی بهداشت (NIH) در بتسدا ، مریلند در 22 (به وقت محلی). 20/12/2020

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جی = نمایندگان قرنطینه ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) از ایالات متحده و چین دیدار خواهند کرد. قابل توجه است که آیا می توان در واکنش به همه گیری (همه گیری جهانی) آب همکاری های ایالات متحده و چین را باز کرد یا خیر.

یونگنانشان ، مدیر ارشد قرنطینه چین ، رئیس انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی در ماه مارس ، در مصاحبه ای با روزنامه جهانی تایمز گلوبال تایمز در تاریخ سی و یکم ، از برگزاری یک کنفرانس ویدیویی با آنتونی کیسه خبر داد.

گلوبال تایمز اعلام کرد این تیم به سرپرستی یونگ وون در یک رویداد ویدیویی با میزبانی دانشگاه ادینبورگ و موسسه آینده ادینبورگ در انگلیس در تاریخ 2 مارس با پاچ دیدار می کنند.

یارن یونگ گفت که او نظرات مشابهی با Pouch دارد و مشتاقانه منتظر صحبت با او است جو بایدن سپس گفت كه دوست دارد برای قرنطینه م prayثر دعا كند و گفت این واقعیت را كه دولت جدید آمریكا قرنطینه COVID-19 را به عنوان یك اولویت اصلی برای ایالات متحده قرار داده قدردانی می كند.

وی همچنین تأکید کرد که کاهش اپیدمی تاج و تخت 19 در ایالات متحده نه تنها در ایالات متحده بلکه در سراسر جهان تأثیر مثبتی دارد. این به ویژه برای روابط ایالات متحده و چین و همچنین مبادلات بین دانشمندان آمریکایی و چینی مثبت بود.

یونگ یونگ یکی از اعضای سطح بالای کمیسیون بهداشت و بهداشت ملی چین است و اولین کسی بود که انتقال کرونا 19 را از شخصی به شخص دیگر تأیید کرد. در آگوست سال گذشته ، دولت چین بالاترین افتخار مدال جمهوری را به دلیل مشارکت در پاسخ کرونا دریافت کرد.

Pouch پس از دولت سابق دونالد ترامپ در آمریکا ، پاسخ دولت آمریکا به Corona 19 در دولت جدید جو بایدن را رهبری می کند.

گلوبال تایمز گزارش داد که برخی رسانه های غربی نخ چینی را “کیف چینی” خوانده اند.

دولت سابق ترامپ کرونا 19 را “ویروس چینی” خواند و از چین به دلیل مسئولیت انتشار ویروس انتقاد کرد. این در قرنطینه جهانی یا همکاری بین المللی برای تولید و توزیع واکسنها نقش ندارد.

رئیس جمهور بایدن قول داده است که ایالات متحده بار دیگر رهبری جهانی را برای سرکوب همه گیر اعمال خواهد کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *