[ad_1]

“بزرگترین چالش ایالات متحده ظهور دیکتاتوری C است.”
“تهدیدی نه تنها برای ایالات متحده بلکه برای کل جهان دموکراتیک”
“هدف باید به رئیس جمهور وی محدود شود ، نه به کل حزب کمونیست.”

پیوند_انتخابی
[베이징=신화/뉴시스]شی جین پینگ ، رئیس جمهور چین گزارش کسب و کار خود را از وزیر امور اداری ماكائو SAR هو یات سن از طریق فیلم های ویدئویی در پكن ، چین در روز 27 دریافت کرد. 28.01.021.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = یک مقام ناشناس سابق دولت آمریکا اصرار داشت که استراتژی عمومی ایالات متحده باید با جایگزینی شی جین پینگ رئیس جمهور چین لغو شود.

بیست و هشتمین نشریه (به وقت محلی) با عنوان “برای پاسخ به خیزش چین ، ایالات متحده باید رئیس جمهور خود را متمرکز کند” در پولیتیکو ، یک رسانه سیاسی آمریکایی منتشر شد.

این مقاله نسخه مختصر مقاله ای با حدود 80 صفحه است که در اتاق فکر شورای امور خارجه و امنیت اقیانوس اطلس منتشر شده است. پولیتیکو گفت این نویسنده یک کارمند سابق دولت بود و تجربه زیادی در چین داشت و خواست نامش فاش نشود.

وی گفت: “مهمترین چالشی که ایالات متحده در قرن بیست و یکم با آن روبرو است ، رشد دیکتاتوری چین در دوره رئیس جمهور این کشور است.” وی گفت: “رویكرد آمریكا نسبت به چین بیش از آنچه كاخ سفید تاكنون انجام داده است ، به توجه و توجه نیاز دارد. این كار را انجام دهید.”

این نویسنده می نویسد: “با توجه به مقیاس اقتصادی و نظامی ، سرعت توسعه فناوری و جهان بینی ، کاملاً متفاوت از ایالات متحده ، ظهور چین تأثیر جدی بر منافع ملی ایالات متحده دارد. “

این نویسنده گفت: “او از ناسیونالیسم قومی برای متحد کردن کشور در برابر چالش های داخلی و خارجی دولت استفاده می کند. روش او در برخورد با اقلیت ها در چین نزدیک به کشتار است.” “این مانند دیکتاتوری یک دولت پلیس است.”

وی با انتقاد از اینکه “رئیس او دیگر برای ایالات متحده مشکلی ایجاد نمی کند” گفت: “او اکنون یک چالش جدی برای کل جهان دموکراتیک است.”

نویسنده گفت: “رئیس جمهور تقریباً تمام قدرت تصمیم گیری را در دست دارد و او از این قدرت برای تغییر مسیر سیاست های سیاسی ، اقتصادی و خارجی چین استفاده می کند.” شما باید بر (نزدیکترین) تمرکز کنید.

وی همچنین پیشنهاد کرد که حزب کمونیست چین و رئیس جمهور شی را جداگانه ببیند. تجزیه و تحلیل می شود که ادعای سرنگونی حزب کمونیست خود فقط با تقویت جو برای حمایت از حزب و دولت به رئیس جمهور آن قدرت می بخشد.

نویسنده گفت: “استراتژی که اهداف را به جای رئیس کل حزب کمونیست برای رئیس جمهور خود محدود می کند ، اهداف قابل دستیابی تری را ارائه می دهد.”

“اگر استراتژی موفقیت آمیز باشد ، هیچ دلیلی وجود ندارد که باور کنیم غیرممکن است به زودی رئیس جمهور وی با شکل سنتی تری از رهبری حزب کمونیست جایگزین شود.”

آنها همچنین بر لزوم ایجاد اتحادیه تأکید کردند. این نویسنده گفت: “باید در نظر داشت که چین به جز کره شمالی ، پاکستان و روسیه هیچ اتحاد واقعی ندارد. چین در جامعه بین المللی از نظر استراتژیک دارای یک نقطه ضعف قابل توجه است. اتحاد یک مزیت بزرگ است.”

وی همچنین افزود: عادی سازی روابط بین کره و ژاپن باید تشویق شود تا از حرکت استراتژیک کره بین چین و ایالات متحده جلوگیری شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *