[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]اخبار کار کره شمالی در هجدهم گزارش داد که چهارمین جلسه چهاردهمین شورای عالی ملی در هفدهم هجدهم در معبد مانسودا برگزار شد. 2021.01.18. (عکس = تیراندازی در یک ژورنال کارگر) [email protected]

[서울=뉴시스] گزارشگر لی جائه وو = کره ای های شمالی هنوز تقویم سال 2021 را دریافت نکرده اند. همچنین گفته شد که این اولین پدیده در تاریخ کره شمالی است که مقامات کره شمالی نتوانسته اند تقویم سال نو را به ساکنان ارائه دهند.

یک بولتن از استان هامیونگ شمالی به پانزدهم پانزدهم به RFA گفت: “هرگز مانند امسال سال جدید بدون تقویم سال نو وجود نداشته است.” گفت

“پانزده روز از آغاز سال جدید می گذرد ، اما بیشتر ساکنان ژانویه را بدون تقویم می گذرانند. ای گفت: “من حتی نمی توانم این تقویم را تضمین کنم.

“تقویم سال 2020 ، که ایالت در سال گذشته به مردم توزیع شد ، از طریق هر موسسه ، سازمان ، کارخانه ، شرکت و خدمات شهری ارائه شد (دسامبر 2019).” آنها 2000 ~ 3000 بوی بد دریافت کردند و آن را تحویل دادند ، اما امسال حتی این هم عرضه نمی شود. “

“از طرف دیگر ، یک تقویم گرافیکی 12 صفحه ای ایجاد شده با نقاشی های منظره و عکس های ویژه روی کاغذهای کلاس بالا ، به ازای 10،000 تا 30،000 پولی که در کره شمالی بدست آورده بود ، توزیع شد. به قول خودش توزیع شد.

منابع گفتند: امسال تقویم هنوز توزیع نشده است ، بنابراین نارضایتی ساکنان زیاد است.

یک منبع در استان یانگان در تاریخ هفدهم گفت: “هنگامی که سال جدید آغاز می شود ، تقویم 2021 ، که باید در هر خانه وجود داشته باشد ، هنوز ارائه نشده است.”

وی افزود: این روزها تجمعی منظم در حال برگزاری است تا اطمینان حاصل شود که تصمیم حزب هشتم کارگر به طور کامل اجرا می شود. “ساکنان جمع شده در سالن اجتماعات ، در حال جنگ بر سر چگونگی ایجاد یک نیروی اقتصادی سوسیالیست هستند ، زیرا آنها نمی توانند یک تقویم چاپ کنند.” .

وی گفت: برخی می گویند به دلیل بسته بودن مرز ، آنها قادر به وارد كردن كاغذ برای چاپ تقویم از چین نبوده اند كه این امر باعث اختلال در تقویم ها شده است. وی گفت: “آیا انتشار درجه آسان نیست؟”

وی گفت: در گذشته اوقات سختی وجود داشت اما برای اولین بار سال نو را بدون تقویم جشن گرفتیم. من می توانم ببینم که آیا این یک تسکین است. “

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *