[ad_1]

انستیتوی ملی بیماری های عفونی ، مدیر عامل شرکت مودنا ، کنفرانس ویدیویی

پیوند_انتخابی
[애스펀=AP/뉴시스] در 21 دسامبر سال 2020 ، واکسن مودنا در ایالات متحده آغاز شد و دو روز بعد ، پرسنل پزشکی در یک مرکز بهداشت عمومی در یک شهر کلرادو یک بطری واکسن مودنا را در دست داشتند. [email protected]

[세종=뉴시스] گزارشگر Byun Hae-jeong = مقامات قرنطینه تصمیم گرفته اند تا همکاری فنی با شرکت دارویی آمریکایی Modena را برای تولید واکسن mRNA (پیام رسان اسید ریبونوکلئیک) در کره بهبود دهند.

کوون جون ووک ، معاون دوم رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (Daebon Bang) ، در جلسه توجیهی منظم در تاریخ 26 ، گفت: “ما قصد داریم با اقدامات همکاری دقیق تر مانند امضای نامه قصد ادامه دهیم (تفاهم نامه) از طریق مشاوره های سطح کار با مودنا.

انستیتو های ملی بهداشت ، انستیتوی ملی بیماری های عفونی ، از 25:00 در ساعت 22:00 (به وقت کره) برای مدت 30 دقیقه یک کنفرانس ویدیویی با استفان وانسل مودنا ، مدیر عامل شرکت برگزار کردند.

این جلسه به دنبال مصاحبه رئیس جمهور مون جائه این و مدیر عامل شرکت استفان بانسل در 28 دسامبر سال گذشته بود و طرفین در مورد همکاری در زمینه فناوری واکسن mRNA ، برنامه های تحقیقاتی مشترک و برنامه های امضای تفاهم نامه گفتگو کردند.

وی مکانی برای تبادل و دریافت پیشنهادات همکاری در زمینه تولید واکسن ، تحقیق و توسعه و تولید هر دو طرف بود. “وی گفت:” جلسه به دلیل برنامه ناگهانی مصاحبه های رئیس جمهور مدناسا حدود 30 دقیقه کوتاه بود. ”

وی ادامه داد: “اگر موفقیت ها یا نتایج واضحی پس از بحث در سطح کار در آینده وجود داشته باشد ، من به طور کامل توضیح خواهم داد.” علاوه بر همکاری با مودنا ، کنفرانس های ویدئویی با مرکز آلرژی و عفونی موسسه ملی بهداشت (NIH) بیماری ها “علاوه بر این ، سایر تولیدکنندگان واکسن برای همکاری در توسعه با این شرکت تلاش بیشتری می کنند.”

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *