[ad_1]

ایستگاه های مترو بسته است … رستوران ها و مغازه ها تعطیل هستند
اعتراضات در برخی مناطق ، از جمله ولادی وستوک … بیش از 250 نفر دستگیر شدند

پیوند_انتخابی
[블라디보스톡=AP/뉴시스] در سی و یکمین (به وقت محلی) در ولادی وستوک ، استان دریایی روسیه ، پلیس زنی را که در اعتراض به خواستگاری آزادی الکسی ناوالنی ، رهبر مخالفان شرکت کرده بود ، دستگیر کرد. اعتراضاتی در آن روز در مسکو و جاهای دیگر روسیه در حال برگزاری است و خواستار آزادی ناوالنی است. 31.01.2021

[서울=뉴시스] خبرنگار کوون سئونگ گئون = بی بی سی در سی و یکمین گزارش گزارش داد که مقامات روسیه در حال تشدید کنترل هستند ، مانند بستن ایستگاه های مترو مسکو پیش از اعتراض گسترده خواستار آزادی الکسی ناوالنی ، رهبر مخالفان در سی و یکم (به وقت محلی).

بسیاری از رستوران ها و مغازه ها در مسکو تعطیل هستند و حمل و نقل عمومی روی زمین ، مانند اتوبوس ها ، قصد دارد در صورت اعتراض از انحراف استفاده کند.

با وجود هشدارهای پلیس ، اعتراضات گسترده در برخی از شهرهای روسیه از جمله ولادی وستوک آغاز شد. روز جمعه پلیس با تجهیزات ضد شورش به تظاهرات معترضین حمله کرد و بیش از 250 معترض را با کامیون از صحنه دور کرد.

در اعتراضات هفته گذشته در سراسر روسیه که خواستار آزادی ناوالنی بود ، بیش از 4000 نفر توسط پلیس دستگیر شدند.

ناوالنی ساکن ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برلین آلمان را ترک کرد و در هفدهم وارد روسیه شد. مقامات روسی او را به محض ورود به فرودگاه دستگیر کردند.

ناوالنی پیش بینی می کند که بازداشت مقامات روسی “رفتار غیرقانونی” است. از سوی دیگر ، مقامات اصلاحی روسیه بازداشت را توجیه کردند و گفتند: “ناوالنی به دلیل عدم انجام تعهدات خود در مجازات مشروط در لیست تحت تعقیب قرار گرفته است.”

در همین حال ناوالنی در حالی که در 20 آگوست سال گذشته در هواپیمایی که از تومسک به سیبری به مسکو سفر می کرد علائم مسمومیت را نشان داد ، از هوش رفت. در کما در بیمارستان آلمان تحت معالجه قرار گرفت ، به هوش آمد و پنج ماه بعد به خانه بازگشت.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *