[ad_1]

اثر موجود ایمنی ویروسی ، امکان کاهش با جهش
مقامات “هیچ نظر علمی وجود ندارد که این میزان درجه را تحت تأثیر قرار دهد”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] یک مرد 8 ساله در حالی که از ماسک برای جلوگیری از عفونت با ویروس کرونا ویروس جدید استفاده می کند ، جلوی یک بار در توکیو ژاپن می رود (کرونا 19). در آن روز ، اعلام وضعیت اضطراری لازم الاجرا شد. 2021.01.11.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم سونگ جین = مقامات قرنطینه در تاریخ 12th اعلام کردند که “ممکن است آلودگی بیشتر باشد” برای ویروس جدید جهش یافته کرونا ویروس (کرونا 19) ، تأیید شده در ژاپن.

لی سانگ وون ، مدیر تحقیقات و تجزیه و تحلیل های اپیدمیولوژیکی در ستاد مرکزی پاسخ ، بعد از ظهر امروز در جلسه توجیهی در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری های کره گفت: “ویروسی که اخیراً در ژاپن کشف شده ویروسی است که دارای خصوصیات است. هم انگلیس و هم آفریقای جنوبی. ” یک روند وجود دارد. “

وی گفت: “عفونت ممکن است بیشتر باشد ، اما هنوز در دانشگاه هیچ اجماعی وجود ندارد که بر شدت بار تأثیر بگذارد.” “این وضعیتی است که به تحقیقات بیشتری نیاز است.”

مدیر لی در مورد تشخیص ویروس جهش یافته گفت: “کیت های تشخیصی در کره مناطق مختلفی برای تشخیص جهش دارند” و گفت: “مناطق شناخته شده توسط جهش ها بیشتر دارای خوشه های پروتئینی هستند.” توضیح داده شده

وی تأكید كرد كه “سایت های شناسایی در كره دارای سازوكارها (سازوكارهای) متفاوتی از یكدیگر هستند زیرا آنها محل آزمایش برای پوست خارجی و قسمتهایی هستند كه مسئول تكثیر ژن هستند ، بنابراین نگرانی اندكی در مورد سو mal عملكرد خصوصاً در آزمایشات وجود دارد.”

براساس سندی که در تاریخ 12th در وب سایت وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی منتشر شده است ، “برای نسخه جدید ویروس کرونا ویروس جدیدی که در بازگشت از برزیل یافت شد” ، انستیتوی ملی بیماری های عفونی (NIID) در ژاپن مطالعه ای را بین چهار گردشگرانی که از برزیل وارد ژاپن شدند در نتیجه آزمایش روز 6 ، نوع جدیدی کشف شد. این سند نوع را به عنوان نام طبقه بندی B.1.1.248 مشخص می کند.

جهش های شناسایی شده در ژاپن شامل مشخصات جهش انگلیس (VOC 202012/01) و جهش آفریقای جنوبی (501Y.V2) است. جهش E484K نیز جهشی است که در جهش آفریقای جنوبی یافت می شود. در میان آنها ، NIID گفت نگرانی هایی در مورد عفونت مجدد بیماران تایید شده موجود با جهش E484K وجود دارد.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.