[ad_1]

“همکاری نزدیک با کره و ژاپن ، ترک چین به عنوان یک طرف علاقه مند”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]سیدنی ملوان ، یک مقام کره شمالی با کمیته اطلاعات ملی ایالات متحده ، در مورد موضوع هسته ای کره شمالی در جلسه بحث و گفتگو در موسسه مطالعات بین المللی استراتژیک (CSIS) در تاریخ 22 (به وقت محلی) صحبت کرد. (عکس = گرفتن صفحه اصلی CSIS) 2021.01.23.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = جاسوس فعلی آمریکا راه حل چندجانبه برای حل برنامه هسته ای کره شمالی پیشنهاد کرده است.

به گزارش صدای ایالات متحده (VOA) ، سیدنی ملوان ، افسر کره شمالی در کمیته اطلاعات ملی ایالات متحده ، در جلسه بحث و گفتگو که در تاریخ 22 ام در موسسه مطالعات بین المللی استراتژیک (CSIS) برگزار شد ، درباره مزایای راه حل های چند جانبه بحث کرد. (زمان محلی).

دریانورد گفت: “این می تواند برای چین بسیار مفید باشد که یک طرف علاقه مند باشد ، از نزدیک با کره و ژاپن همکاری کند و از روسیه به عنوان یک اهرم استفاده کند.”

وی ادامه داد: اگر این همکاری چندجانبه را مجدداً بنامیم ، به ما این امکان را می دهد تا اطمینان زیادی در همکاری با پیشرفت مسئله کره شمالی کسب کنیم.

وی همچنین درباره رویکرد دولت باراک اوباما در مورد برنامه هسته ای کره شمالی اظهار داشت: “حتی وقتی مذاکرات شش جانبه برگزار نشد ، مرجعی برای مذاکرات شش جانبه وجود داشت.”

مارک لیپرت ، سفیر پیشین ایالات متحده در کره جنوبی ، که در همان روز در همان بحث شرکت داشت ، همچنین راه حل چندجانبه را توصیف کرد و گفت “این بار اتحاد را کاهش می دهد”.

در همین حال ، سخنگوی کاخ سفید ، جن ساکی گفت: “موشک های بالستیک هسته ای و سایر فعالیت های گسترش سلاح های هسته ای بدون شک تهدیدی جدی برای صلح بین المللی و امنیت جهانی است.”

وی ادامه داد: ما همچنان به طور جدی علاقه مند به بازدارندگی کره شمالی هستیم. ما یک استراتژی جدید برای حفاظت از امنیت مردم آمریکا و اتحادیه خود اتخاذ خواهیم کرد. “

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *