[ad_1]

“من به جلسه رفتم ، اما به پایتخت نرفتم.”
مجازات انضباطی منتشر شده در عکسهای پس زمینه در شبکه های اجتماعی
فرجام خواهی “حمله شخصی به اینترنت .. آسیب رساندن به اعضای خانواده”

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스] معلم جیسون مورهد 44 ساله توسط وزارت آموزش و پرورش به دلیل عکس فیس بوک بر اساس نفوذ کاپیتول اخراج شد.

[서울=뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = استاد علوم اجتماعی در پنسیلوانیا ، ایالات متحده ، طبق گزارش آسوشیتدپرس و رسانه های محلی ، روز بعد پس از برکناری از خدمات آموزش ایالتی به دلیل دست داشتن در حادثه با نفوذ Capitol Hill در واشنگتن در حال جنگ است. ششم شهر.

دفتر آموزش دلیل این مجازات انضباطی را “شرکت در راهپیمایی علیه انتخابات منتخبان ریاست جمهوری پایتخت ایالات متحده” اعلام کرد.

معلم جیسون مورهد 44 ساله هنوز معترض است كه سه هفته بعد ، محوطه های انتظامی منطقه مدرسه آلنتاون مبتنی بر اطلاعات نادرست در مورد نفوذ كاپیتول بوده است. در آن روز ، وی به اعتراض Stop Theft رئیس جمهور ترامپ رفت و از مرکز شهر واشنگتن عبور کرد ، اما هرگز با فاصله بیش از دو مایل به پایتخت نشین نزدیک نشد.

با این حال ، مقامات آموزش و پرورش پاسخ دادند که مسئله آن نیست که وی واقعاً آن روز در واشنگتن باشد یا نه ، زیرا این عکس در پس زمینه حمله به پایتخت ، در پروفایل شبکه های اجتماعی مورهد منتشر شده است.

معلم مورهد ادعا می کند که پس از اعلام برخورد انتظامی توسط هیئت مدیره مدرسه ، موقعیت شغلی وی به همراه اتهامات بزرگ ، تهدید و تهدید به مرگ به شدت تضعیف شد. وی پس از دریافت تعلیق موقت تعلیق پرداخت شده ، با طرح دعوی خواستار عذرخواهی از وزارت آموزش و پرورش ، اصلاح حقایق و بازگشت به فرقه شد.

وی در مصاحبه با AP با 17 سال سابقه تدریس گفت: “من به عنوان معلمی که همیشه مورد احترام کودکان است ، اعتماد و احترام خود را از دست دادم.” اکنون همه مرا به عنوان یک افراطی خشن و راست افراطی می فروشند.

با این حال ، منطقه مدرسه ای که با بیش از 16000 دانش آموز بزرگترین منطقه مدرسه ای در پنسیلوانیا است ، هنوز از درخواست اصلی پشتیبانی می کند.

جان فروند ، کارمند دفتر آموزش ، به وکیل مورهد گفت: “وزارت دفاع حق اقدامی را اتخاذ کرده است که می تواند مشکلی را در حرفه معلمی وی ایجاد کند.”

وی در نامه ای که در تاریخ 25 ام ارسال شد ، بار دیگر تأکید کرد که عکس ها و مقالات ارسال شده توسط استاد مورهد در شبکه های اجتماعی به اندازه کافی وحشتناک بودند تا تعلیق موقتی را توجیه کنند.

معلم مورهد سیاتل برای تحصیلات تکمیلی در پنسیلوانیا اقامت گزیده است. Allentown ، جایی که وی تدریس می کرد ، یک ساعت رانندگی در شمال فیلادلفیا است ، جایی که او فقط 17 سال به عنوان معلم کار کرد.

پیوند_انتخابی

مورهد گفت که او یک محافظه کار است ، اما برای شرکت در این راهپیمایی به واشنگتن رفت زیرا “من فکر می کردم رئیس جمهور ترامپ به عنوان رئیس جمهور بسیار خوب عمل می کند. سرانجام ، من می خواستم از ابتدا صحبت های او را بشنوم زیرا او می خواست یک تجمع بزرگ مردمی را برگزار کند من فقط گفتم.

وی گفت كه قصد حمایت یا ترویج ادعای ترامپ مبنی بر تقلب در انتخابات را ندارد.

با این حال ، درست است که او سلفی خود را در فیس بوک منتشر کرد ، کلاهی بر سر داشت که “آمریکا را دوباره بزرگ بساز” و پرچمی از کنفدراسیون را در دست داشت و در آن زمان گفت که نمی داند معترضان مورد حمایت ترامپ در حال تبدیل شدن به اوباش در پایتخت. بنابراین او از دوگانگی مطبوعات انتقاد کرد و گفت ، “چرا برخی از تجمع ها از تجمع مخالفان حمایت و انتقاد می کنند؟ این یک استاندارد دوگانه است.”

مورهد گفت: “این از نظر سطح من اشتباه است ، اما این فقط یک سرگرمی موقتی بود.”

همزمان با توزیع نشریات و عکس های وی ، برخی اصرار داشتند که اقدامات وی شورشی علیه دولت بوده و برای معلمان مناسب نیست. والدین همچنین با تماس و پست الکترونیکی به دفتر آموزش خواستار اخراج این افراد از فرقه شدند.

در روز هفتم ، توماس پارکر ، فرماندار آلنتاون ، بیانیه ای صادر كرد و گفت: “جامعه ما از عکس های او بسیار هیجان زده است. دانش آموزان و كارمندان ما باید از حق تحصیل تضمین شده توسط قانون اساسی حمایت كنند. وی تعلیق را “چنین معلمی” خواند.

با این حال ، وقتی آدرس خانه و شماره تلفن وی در نهایت مشخص شد ، او و خانواده اش از طریق ایمیل ها ، پیامک های تلفنی و نظرات در شبکه های اجتماعی دچار انواع فحش ها و ارعاب ها شدند. وی گفت که اخیراً موضوع را به پلیس گزارش داده ، یک لامپ روی پنجره با کرکره گذاشته یا دوربین های نظارتی را در اطراف خانه نصب کرده است.

وی گفت همه اینها به دلیل “صید جادوگران” بی تاب و بیش از حد در مدرسه بوده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *