[ad_1]

“موقعیت کامل دفاعی در برابر کره حتی با سلاح های استراتژیک جدید کره شمالی”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]جنگنده های پنهانکار F-35A در 22 سپتامبر سال گذشته ، قبل از جشن هفتاد و دومین روز نیروهای مسلح ، در حال تمرین یک گروه اسکادران در فرماندهی جنگ ویژه در ایچئون در گیونگی-دو هستند. (عکس = تهیه شده توسط وزارت دفاع) 2021.02.04. [email protected]

[서울=뉴시스] خبرنگار لی جائه وو = معاون فرمانده USFK اسکات فلرز گفت سلاح استراتژیک جدید کره شمالی که اخیراً معرفی شده کاملاً آماده جنگ برای محافظت از کره جنوبی است. وی همچنین پیش بینی می کند که در آینده 224 جنگنده F-35 در اقیانوس آرام مستقر شوند.

طبق گزارش Free Asia Broadcasting (RFA) در تاریخ 3 (به وقت محلی) ، احساساتی که جانشین فرمانده فلیرس در مورد سلاح های استراتژیک جدیدی که کره شمالی اخیراً با اشتیاق از جمله موشک بالستیک جدید برای زیردریایی ها (SLBM) در یک کنفرانس ویدیویی با انجمن نیروی هوایی ایالات متحده یک روز قبل؟ این همان چیزی است که او به این س saidال گفت.

“پاسخ من این است که اگر کره شمالی تصمیم به تحریک بی سابقه ای بگیرد که حاکمیت ایالات متحده و کره جنوبی را تهدید می کند ، ما (USFK) آماده هستیم اکنون برای دفاع از کره و متحدانش در منطقه بجنگیم.”

“ما اطمینان داریم که اتحاد RK-US آماده مقابله با تهدید کره شمالی است و توانایی مهار آن را دارد.” “اتحاد RK-US که طی 70 سال گذشته ادامه داشته است ، مانع از حملات کره شمالی می شود وی گفت: “و پیروزی.” اتحاد RK و ایالات متحده مانند آهن است. ”

معاون فرمانده فلرز که فرمانده هفتمین نیروی هوایی اقیانوس آرام ایالات متحده نیز است ، گفت کره جنوبی 20 جنگنده F-35 از ایالات متحده وارد کرده است. جنگنده F-35 یکی از تجهیزات پیشرفته نظامی است که دبیرکل کره شمالی کیم جونگ اون در ماه هشتم در هشتمین جلسه حزب به دلیل جذب شدن به کره جنوبی از آن انتقاد کرد.

وی گفت: “جنگنده های F-35 قابلیت همکاری نیروهای ROK و آمریکا را بهبود می بخشند و 224 F-35 طی چند سال در اقیانوس آرام مستقر می شوند.”

پیش از این جان کربی سخنگوی پنتاگون در تاریخ 28 ماه گذشته گفته بود که موشک بالستیک جدید شلیک شده از کره شمالی را ارزیابی نمی کند.

سخنگوی کربی گفت که او دقیقاً می داند توانایی های نظامی کره شمالی برای چه کاری در نظر گرفته شده است و افزود که به حفظ موقعیت نظامی لازم در شبه جزیره کره ادامه خواهد داد.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *