[ad_1]

تجزیه و تحلیل “کاشت ناخوشایند دولت مرکزی” در ما یون

پیوند_انتخابی
[베이징=AP/뉴시스] در تاریخ 18 دسامبر 2018 (به وقت محلی) ، چهلمین سالگرد سیاست اصلاح و گشودگی چین در کنگره خلق در پکن ، چین برگزار شد. عکس ، ما یون ، بنیانگذار Alibaba را نشان می دهد که در این مراسم شرکت می کند. 2021.01.06.

[서울=뉴시스] خبرنگار Ye-sung Moon = تاریخ رسانه های دولتی چین توجهات را به خود جلب کرده است ، ما یون ، بنیانگذار گروه Alibaba را از نظرات مربوط به کارآفرینان عالی خارج کرده است.

شانگهای ژنگ کوآنبائو چین با استناد به بنیانگذاران و مدیران عامل چندین شرکت بزرگ در تفسیر مقاله دوم با عنوان “توسعه با کیفیت بالا ، کارآفرینی لازم است” ما یون را رد کرد.

این روزنامه می گوید: “نسلی از کارآفرینان چینی در یک سیستم اقتصادی مستحکم به دنیا آمدند و بی پروا ، شجاع و نترس بودند.” و کارآفرینانی که از قوانین بازار پیروی می کردند. ”

در همان زمان ، بنیانگذار و مدیرعامل هواوی رن جونگ فی ، دونگ مینگ جو ، رئیس شرکت خیابان الکترونیکی ، وانگ چوان فو ، رئیس شرکت خودروهای الکتریکی ویادی ، بنیانگذار شیائومی لی جون ، بنیانگذار و مدیر عامل Tencent Ma Hua تنگ و غیره یکی یکی ذکر شد.

با این حال ، این روزنامه ما یون را که علی بابا را بزرگ کرد و به بزرگترین شرکت تجارت الکترونیکی چین تبدیل شده و مشغول کمک های مالی و خیریه است ، اخراج می کند. در این رابطه ، برخی از تحلیلگران می گویند که ممکن است احساسات ناخوشایند دولت نسبت به ما یون کارساز باشد.

از سوی دیگر ، سخنرانی ما یون در مجمع مالی در شانگهای در اکتبر گذشته پنهان بود و حتی باعث ناپدید شدن آن شد. وی از آن زمان در سه ماه گذشته در حضورهای عمومی ظاهر شده است.

در آن زمان ، ماروین در یک سخنرانی به شدت از سیاست نظارت محافظه کارانه مقامات مالی انتقاد کرد.

مقامات مالی رهبران Ma Win و Ant Group را فراخوانده و آنها را توبیخ کردند. سپس ، در تاریخ 3 نوامبر ، فقط دو روز قبل از تاریخ درج در لیست گروه مورچه ها کاملاً به حالت تعلیق درآمد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *