[ad_1]

پیوند_انتخابی
[카이로=신화/뉴시스]در سومین روز (به وقت محلی) شهروندان نقابدار در قاهره ، مصر قدم می زنند. وزارت بهداشت مصر در تاریخ 2 نوامبر اعلام کرد که استفاده اضطراری از واکسن کرونا 19 را که توسط سینوپارم چین تولید شده است ، تأیید کرده است. 2021.01.04.

[카이로=신화/뉴시스] خبرنگار لی جائه جون = مصر اولین دوز واکسن جدید را علیه عفونت ویروس کرونا دریافت کرد (کرونا 19) ، که به طور مشترک توسط شرکت دارویی انگلیس AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد در سی و یکمین (به وقت محلی) ساخته شد ، اخبار آنلاین اهرام را گزارش داد.

به گفته این رسانه ، از 20 میلیون نسخه واکسن کرونا 19 که مصر با AstraZeneca منعقد کرده است ، 50000 دوز از دوز اول در همان روز وارد قاهره شد.

در اوایل ژانویه ، مقامات بهداشتی مصر استفاده اضطراری از واکسن AstraZeneca را به دنبال واکسن چینی Sinofam تصویب کردند.

علی الگامراوی ، سخنگوی آژانس دارویی مصر (EDA) ، گفت که تصویب استفاده اضطراری از واکسن AstraZeneca در تاریخ 30 ژانویه سقوط کرد.

آلگامراوی گفت واکسن AstraZeneca پس از انجام مراحل ارزیابی لازم مطابق با مقررات بین المللی و داخلی در مورد ایمنی ، کیفیت و اثربخشی ، توسط آژانس ها و آزمایشگاه های EDA تأیید شده است.

پیش از این ، در تاریخ 3 ژانویه ، مقامات مصری استفاده اضطراری از واکسن COVID-19 را که توسط Sinopam تولید شده بود ، تصویب کردند و بلافاصله واکسیناسیون پرسنل پزشکی را در سراسر کشور آغاز کردند.

در مصر ، تعداد تجمع بیماران مبتلا به کرونا 19 در ساعت 3:30 بامداد (به وقت کره) در تاریخ یکم به 16،548 رسید که از این تعداد 9263 نفر تاکنون فوت کرده اند.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *