[ad_1]

مصاحبه اختصاصی CNN … “انرژی هسته ای کره شمالی به طور مستقیم با ثبات رژیم مرتبط است

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]کیم جونگ اون ، رهبر شورای دولتی کره شمالی ، در 14 ژانویه در مقابل مرکز فرهنگی 4 · 25 در پیونگ یانگ مشغول فیلمبرداری بود. (عکس = فیلمبرداری شده توسط تلویزیون مرکزی Chosun) 2021.02.01. [email protected]

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم نان یانگ = سفیر سابق سفارت کره شمالی در کویت ، ریو هیون-او ، معروف به فرار از کره شمالی و فرار از کره جنوبی در سال 2019 ، توسط رسانه ها مصاحبه کرد. این اولین مصاحبه از زمان فرار از زندان است.

سی و یکمین (به وقت محلی) ، سی.ان.ان مصاحبه ای با رهبر کره شمالی کیم جونگ اون و سفیر سابق ریو ، که در مورد مسئله هسته ای گفتگو کردند ، منتشر کرد. سفیر سابق ریو در مصاحبه ای گفت: سلاح های هسته ای کره شمالی مستقیماً با ثبات رژیم ارتباط دارند.

وی خاطرنشان کرد: ایالات متحده نمی تواند از خلع سلاح هسته ای خارج شود و کیم جونگ اون نمی تواند خلع سلاح هسته ای کند. در همین حال ، جستجو برای خلع سلاح هسته ای پیشگیرانه در مذاکرات خلع سلاح هسته ای با کره شمالی ، ایالات متحده را عقب نگه داشته است.

وی همچنین توضیح داد که به دلیل اینکه می خواست دختر نوجوانش را بهتر زندگی کند ، خلوت کرد. سفیر سابق ریو ظاهراً وانمود کرد که دخترش را به مدرسه می برد و پیشنهاد داد: “بیایید با مادر و پدر آزادی پیدا کنیم.”

سفیر سابق ریو به یاد آورد: “دخترم شوکه شد و او بلافاصله پاسخ داد ، خوب. این تمام چیزی است که او گفت. “با این حال مادر 83 ساله و سه خواهر و برادر وی در کره شمالی باقی مانده اند.

گفته می شود که رژیم کره شمالی غالباً خانواده های مقامات ، به ویژه دیپلمات ها را برای جلوگیری از فرار از زندان مجازات می کند. سفیر پیشین ریو گفت: “برای کره شمالی وحشتناک است که چنین سیستم مشترک مجازات خانوادگی فئودالی در قرن 21 داشته باشد.”

وی سپس به خانواده اش در کره شمالی گفت: “من فقط می خواهم آنها عمر طولانی داشته باشند.”

سفیر سابق ریو شخصی است که به داماد یون ایل چون معروف است و به عنوان “نگهبان” رهبر کره شمالی شناخته می شود. گفته می شود یون ایل چون فرمانده اتاق 39 حزب کارگر بوده است ، گاوصندوق سران کره شمالی.

مشخص است که سفیر سابق ریو در سال 2019 از کره شمالی فرار کرد و در آن زمان ، به عنوان مشاور سفیر Seo Chang-seok ، مطابق با قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل در سپتامبر 2017 اخراج شد و پست خود را به عنوان سفیر به عهده گرفت .

با توجه به اصل عدم افشای ساکنین کره جنوبی و سایر بیابانگردان در کره ، دولت کره رسما تأیید نکرده است که ریو در کره مستقر شده است یا خیر.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *