[ad_1]

پیوند_انتخابی
[드레스덴=AP/뉴시스] صاحبان شرکت های زیبایی و آرایش معترض به گسترش محاصره در شهرهای آلمان شرقی برای بیست و یکمین اعتراض در چمنزار اِلب تجمع کردند. آرایشگر زن که عروسک نقاب مویی در دست دارد 2021.01. 21

[베를린=AP·신화/뉴시스] خبرنگار لی جائه جون = طبق اعلام موسسه رابرت کوچ (RKI) در 22 ام ، تعداد کشته شدگان ناشی از ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) در آلمان بیش از 50 هزار نفر جمع شده است.

روتار بیلر ، مدیر RKI ، طی یک جلسه خبری در مورد وضعیت کرونا 19 در طول روز گفت که 859 نفر در 24 ساعت گذشته مجدداً از اثر کرونا 19 جان خود را از دست داده اند و باعث افزایش کل مرگ به 5،642 نفر شده است.

بیلر گفت: “این بسیار ناامیدکننده و تقریباً غیر قابل تصور است.” پیگیری دقیق از مخالفت کرونا 19 واقعاً مهم است. “

وی خاطرنشان کرد که تعداد زیادی شیوع کرونا 19 در خانه سالمندان و خانواده های مسن “تأسف آور” است. در حال حاضر ، حدود 900 خانه سالمندان در آلمان شیوع COVID-19 را گزارش کرده اند.

RKI توضیح داد که 11786 مورد تأیید شده جدید کرونا 19 طی 24 ساعت وجود دارد که کمتر از متوسط ​​هفته قبل است ، اما تعداد تجمعی افراد آلوده از 2.1 میلیون نفر گذشته است.

با این حال ، جنس اسپان ، وزیر بهداشت آلمان گفت که وضعیت کرونا 19 در چند روز گذشته هنوز جدی است ، اما همچنان دلگرم کننده است و در مسیر درست پیش می رود.

طبق RKI ، میزان بروز هر 100000 نفر در هفته در روز 14 ، 115 است که کمترین میزان از اوایل نوامبر سال گذشته است. درست قبل از کریسمس ، میزان وقوع در آلمان در 197 سال بود.

آلمان در اوایل نوامبر سال گذشته وارد محاصره دوم شد ، اما گفته می شود که نتوانست جلوی افزایش اولیه عفونت را بگیرد.

با توجه به تشدید مقررات از جمله محدودیت های ترافیکی ، اقدامات انسداد تا اواسط ماه آینده تمدید شد.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *