[ad_1]

پزشکی که ناوالنی را در کما معالجه کرد
“مرگ دکتر هرگز عادی نیست”

پیوند_انتخابی
[옴스크=AP/뉴시스] دکتر سرگئی ماکسیمیسین 55 ساله از بیمارستان اومسک روسیه که برای اولین بار در هنگام مسمومیت الکسی ناوال رهبر مخالفان روسیه در آگوست سال گذشته تحت معالجه قرار گرفت ، درگذشت. عکس توجیهی برای ناوالنی در اوت سال گذشته ، رئیس بیمارستان الکساندر موراکوفسکی اومسک نشان می دهد. 2021.02.05.

[서울=뉴시스] خبرنگار جان = رهبر مخالفان روسی الکسی ناوالنی در ماه اوت گذشته در اثر اعتیاد به سم برای اولین بار در معالجه یک پزشک روس درگذشت.

به گزارش سی ان ان ، بیمارستان چهارم (به وقت محلی) در اومسک در منطقه اومسک در مرکز و جنوب روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که دکتر سرگئی ماکسیمیسین ، 55 ساله ، ناگهان بیمار شده است.

بیمارستان اومسک اعلام کرد: متأسفانه دکتر ماکسیمیسین ، متخصص بیهوشی و کادر فوریت های پزشکی ناگهان درگذشت. در این بیانیه علت مرگ ذکر نشده است.

لئونید ولکوف ، دستیار ناوالنی ، گفت: “دکتر ماکسیمیسین مسئول بخش اورژانسی بود که ناوالنی را معالجه می کرد ، به ویژه هنگامی که در کما بود.” نمی توان رد کرد “.

وی گفت: “درست است که سیستم پزشکی روسیه منسوخ شده است ، اما معمول نیست که پزشکی در این سن ناگهان بمیرد.” “من فکر نمی کنم تحقیق در مورد مرگ او انجام شود.”

پیوند_انتخابی
[모스크바=AP/뉴시스]الکسی ناوالنی ، فعال مخالف روسی ، در جریان دادرسی ضربان قلب خود را برای لغو یک تصمیم آزمایشی که در دادگاه مسکو در تاریخ 2 (به وقت محلی) برگزار شد ، ارسال کرد. دادگاهی در مسکو ناوالنی را به سه سال و شش ماه حبس مشروط محکوم کرد. در نتیجه نبل به جز یک سال حبس خانگی به دو سال و شش ماه زندان محکوم شد. 2021.02.03.

مقامات بهداشتی در امسک گفتند: “دکتر ماکسیمیسین 28 سال است که در این بیمارستان کار می کند و هزاران نفر را نجات داده است.” مقامات تسلیت خود را ابراز داشتند: “او کسی است که مردم را زنده کرد. دکتر ماکسیمی زین را بسیار از دست خواهیم داد.”

ناوالنی در 20 آگوست سال گذشته هنگام مسافرت از سیبری به مسکو به سم نوبیچوک اعتیاد داشت. هواپیما در اومسک فرود اضطراری انجام داد و ناوالنی در بیمارستانی در اومسک تحت مداوا قرار گرفت.

دکتر ماکسیمیسین یکی از کادر پزشکی بود که وقتی ناوالنی برای مراقبت های اورژانسی در بیمارستان بستری شد تشکیل شد. در آن زمان ، کادر پزشکی در بیمارستان Omsk از وضعیت ناوالنی گزارش دادند ، که باعث جنجال شد و نشان داد که “هیچ نشانه ای از سم یافت نشد”. دکتر ماکسیمیسین به چنین دستورالعملی مراجعه نکرد.

ناوالنا بعداً به برلین آلمان منتقل شد و در آنجا برای مدت 5 ماه تحت معالجه قرار گرفت.

ناوالنی ادعا می کند که آژانس امنیت فدرال روسیه و رئیس جمهور پوتین سعی کرده اند سم تزریق کنند ، اما دولت روسیه آن را رد می کند.

ناوالنی که ماه گذشته از آلمان بازگشت ، بلافاصله به جرم نقض تعهد مشروط به اتهام اختلاس دستگیر و به زندان محکوم شد.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *