[ad_1]

“من مراحل تأیید را طی می کنم تا به مردم اطمینان و اطمینان دهم.”
جنجال در مورد میزان شیوع واکسن … “لطفاً مدتی صبور باشید”

پیوند_انتخابی
[베를린=AP/뉴시스] آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان در مصاحبه ای با ARD عمومی آلمان در تاریخ 2 (به وقت محلی) گفت ، “اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) از همه واکسن ها استقبال می کند” و “احتمال واکسن جدید علیه ویروس کرونا (کرونا 19) در روسیه را باز می کند و چین. “او گفت. این عکس نشان می دهد كه نخست وزیر مرکل درست قبل از كنفرانس ویدیویی كه در اول برلین برگزار شد ، ماسك خود را برداشت. 2021.02.03.

[서울=뉴시스] خبرنگار جان = آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان گفت که واکسن های جدید ویروس کرونا (کرونا 19) از روسیه و چین نیز “مورد استقبال” قرار گرفته اند. وی گفت که تمام احتمال واکسیناسیون سریع را باز گذاشته است.

به گفته دویچه بل ، نخست وزیر مرکل در مصاحبه ای با ARD عمومی آلمان در تاریخ 2 (به وقت محلی) گفت ، “اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) از همه واکسن ها استقبال می کند” و “واکسن Sputnik V روسیه داده های خوبی را نشان می دهد”

وی اشاره کرد که اخیراً در مورد واکسن ها با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت وگو کرده است.

آژانس دولتی روسیه Rianovosti اعلام کرد که اطلاعات مربوط به نتایج آزمایشات بالینی مرحله 3 واکسن Sputnik V در مجله پزشکی بین المللی لانست منتشر شده است. واکسن Sputnik V در آزمایشات بالینی فاز 3 در 19866 بیمار دارای اثر ایمنی 91.6٪ بود.

از ماه گذشته ، دولت آلمان اعلام کرد واکسیناسیون بزرگسالان را پس از طی مراحل تأیید واکسن در روسیه و چین ، در کشور خود آغاز خواهد کرد.

در ماه مه ماه گذشته ، جنس شوفان ، وزیر بهداشت آلمان گفت: “اگر واکسن ایمن و م effectiveثر باشد ، می تواند به مقابله با بیماری همه گیر کمک کند ، مهم نیست که در کدام کشور ساخته شده باشد.”

به نظر می رسد اختلاف نظر در مورد واکسیناسیون در اتحادیه اروپا و متعاقب آن وخیم شدن افکار عمومی بر تصمیم دولت مرکل تأثیر گذاشته است.

طبق داده های دنیای ما در داده ها (OWID) ، شبکه ای از آمارهای تحقیقاتی که توسط دانشگاه آکسفورد و سازمان های تحقیقاتی غیرانتفاعی اداره می شود ، تعداد واکسیناسیون در آلمان 3٪ ، اسرائیل (6/57٪) ، امارات متحده عربی) و انگلیس (14.4٪).

علاوه بر این ، انتقادهایی وجود داشته است که به دلیل کمبود منابع واکسن ، واکسیناسیون در برخی مناطق به حالت تعلیق درآمده و دولت اقدامات فعالی برای تهیه واکسن انجام نداده است.

نخست وزیر مرکل گفت: “برای اطمینان از اطمینان و اعتماد عمومی” در مورد واکسن در روسیه و چین به یک فرآیند کامل تصویب نیاز است.

نخست وزیر مرکل تأکید کرد که “آلمان واکسیناسیون علیه 10 میلیون نفر را تا پایان ماه مارس کامل خواهد کرد” و “به وعده خود در مورد تهیه واکسن برای کل مردم تا پایان سه ماهه سوم عمل خواهد کرد.”

در همان زمان ، وی خواستار درک عمومی شد و گفت: “لطفاً کمی بیشتر صبور باشید.”

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *