[ad_1]

تمرکز بر کشور خود بزرگترین خطر کرونا 19 است
تأکید بر پردازش واکسن و گسترش سریع آن در سراسر جهان ، از جمله کشورهای فقیر

پیوند_انتخابی
[베를린=AP/뉴시스]آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان ، در بیست و یکم کنفرانس مطبوعاتی در برلین برگزار می کند. آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان ، در روز بیست و ششم (به وقت محلی) اصرار داشت که واکسن جدیدی را علیه عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) در سراسر جهان ، از جمله کشورهای فقیر ، به طور منصفانه و سریع توزیع کند. 2021.1.27

[베를린=신화/뉴시스] خبرنگار یو سه جین = آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان در 26 ام (به وقت محلی) خواستار توزیع واکسن جدید علیه عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) به طور عادلانه و سریع در سراسر جهان ، از جمله کشورهای فقیر است.

نخست وزیر مرکل در آن روز در یک سخنرانی در مجمع جهانی اقتصاد مجازی (WEF) گفت: “آنچه مهم است توزیع عادلانه است ، نه پول.” من از واقعیت ها استقبال می کنم.

نخست وزیر مرکل گفت: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که انتشار (واکسن ها) به سرعت آغاز می شود.” وی همچنین گفت که به دلیل فرار از بیماری همه گیر کرونا ، مخالف ملی گرایی برای واکسیناسیون های گسترده است.

نخست وزیر مرکل تأکید کرد که واکسن های امیدوار کننده و کاندیداهای واکسن ظرف 12 ماه پس از همه گیری ظاهر می شوند ، اما جهان هنوز با چالش کمبود واکسن روبرو است. وی همچنین گفت که هنوز راهی برای خروج از بیماری همه گیر Crown 19 وجود دارد ، اگرچه هنوز هم دشوار خواهد بود و به محض انتظار اتفاق نخواهد افتاد.

نخست وزیر مرکل خواستار همکاری نزدیک جهانی به عنوان یک محور اصلی در مبارزه با همه گیری شد. مرکل هشدار داد: “زمان چند جانبه گرایی فرا رسیده است.” “این ممنوعیت کمکی به حل مشکل نمی کند.”

مرکل صدراعظم همچنین خواستار افزایش همکاری های توسعه ای و تأکید بیشتر بر اهداف پایداری سازمان ملل شد. وی با اشاره به کشورهای پیشرفته گفت: “پس از یک بیماری همه گیر ، بزرگترین خطر برای همه ما این است که اولویت خود را بر کشور خود بگذاریم.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *