[ad_1]

در مورد آلمان ، یک تأیید تجمعی 2.1 میلیون نفر ، در کل مرگ 50 هزار نفر است

پیوند_انتخابی
[드레스덴=AP/뉴시스] صاحبان شرکت های زیبایی و آرایش معترض به گسترش محاصره در شهرهای آلمان شرقی برای بیست و یکمین اعتراض در چمنزار اِلب جمع شدند. آرایشگر زن که عروسکی ماسک زده با مو در دست دارد. 21 ژانویه 2021

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جه یانگ = نخست وزیر آلمان آنگلا مرکل در بیست و یکم گفت که تعداد عفونت های تاج 19 در آلمان در حال کاهش است و تعداد بیمارانی که باید به بخش مراقبت های ویژه مراجعه کنند نیز روند امیدوار کننده ای را نشان می دهد.

اما نخست وزیر اضافه کرد که خطر ابتلا به اولین ویروس جهش یافته بسیار عفونی در انگلیس باید “جدی گرفته شود”.

نخست وزیر مرکل و 16 مقام دولتی تصمیم گرفته اند محاصره دوم را که از نوامبر دو روز پیش آغاز شده و ادامه خواهد داشت ، برای دو هفته دیگر تا 14 فوریه ادامه دهند. علاوه بر این ، او دستورالعمل هایی را برای استفاده از ماسک های جراحی به جای حوله صورت در فروشگاه ها و حمل و نقل عمومی تعیین کرده است.

در روز بیست و یکم ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آلمان اعلام کردند 23.98 مورد جدید در 24 ساعت ، تقریبا 5000 کمتر از یک هفته وجود دارد.

تعداد موارد تایید شده جدید در هر 100000 نفر جمعیت در هفته 119 مورد است که کمترین میزان از اوایل ماه نوامبر است. مقامات دولتی 50 نفر را هدف قرار داده اند.

پیوند_انتخابی
[괴르리츠=AP/뉴시스] بیست و یکمین کارمند تابوت را مقابل کوره سوزاندن در یک جسد سوزاندن در آلمان برمی دارد. 21 ژانویه 2021

تا به امروز ، 1013 مرگ و میر اضافه شده است که در مجموع به 597 مورد رسیده است. این رتبه یازدهم در جهان را دارد و تعداد موارد تایید شده مجموعاً 2.11000 نفر است که در رتبه دهم جهان قرار دارد.

نخست وزیر مرکل بر اهمیت جلوگیری از شیوع ویروس جدید جهش یافته ، که در آلمان کشف شد ، اما هنوز آلوده ترین نوع نیست ، تأکید کرد.

نخست وزیر به خطر “موج سوم” عفونت اشاره کرد. با این حال ، وی تأکید کرد که “هنوز زمان وجود دارد” تا از نزدیک شدن خطر جلوگیری کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.