[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]مایک پنس ، معاون رئیس جمهور آمریکا ، روز چهاردهم (به وقت محلی) با گارد ملی در حومه پایتخت نشین واشنگتن صحبت کرد. پیش از مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن در 20 ام ، واشنگتن ، پایتخت ، برای امنیت مسدود شد. 2021.01.15.

[서울=뉴시스]گزارشگر لی جه جونگ = به نقل از AP ​​، مردی 30 ساله با اسلحه و 500 گلوله مهمات در نزدیکی پایتخت در واشنگتن دی سی توسط پلیس دستگیر شد ، جایی که رئیس جمهور بعدی ایالات متحده جو بایدن در 20 ام روز این مقام را عهده دار خواهد شد. خبرگزاری فرانسه در شانزدهم (به وقت محلی) گزارش داد.

طبق گزارش رسانه ها ، وسلی آلن بیلر 31 ساله از Front Royal ، ویرجینیا ، در اواخر روز قبل در حالی که قصد داشت با کامیون وارد منطقه ممنوعه اطراف پایتخت شود ، توسط پلیس در یک ایست بازرسی دستگیر شد.

هنگامی که بیلر گرفتار شد ، وی گواهینامه های جعلی مربوط به مراسم تحلیف رئیس جمهور را صادر کرد ، اما مأموران امنیتی کامیون را جستجو کردند و یک قبضه اسلحه نیمه اتوماتیک Glock ، 509 گلوله ، مهمات تفنگ و یک مجله پیدا کردند.

تپانچه نیمه اتوماتیک Glock قادر بود بلافاصله شلیک کند و یک مجله را با 17 گلوله بارگیری کرد.

پلیس شرور را به اتهام داشتن اسلحه گرم غیرمجاز و مهمات غیرقانونی به زور دستگیر کرد.

در ماه ژوئن ، هنگامی که طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور این کشور با حمله به پایتخت ، درگیری های خونینی ایجاد کردند و پنج نفر از جمله یک افسر پلیس کشته شدند ، مقامات آمریکایی در آستانه مراسم تحلیف بایدن رئیس جمهور بعدی بودند.

وزارت دفاع دستور اعزام حداکثر 25000 گارد ملی را در سرتاسر واشنگتن دی سی صادر کرده است.

مقامات هشدار داده اند که طرفداران افراطی افراطی ترامپ می توانند در هفته های آینده در پایتخت ، واشنگتن دی سی و پایتخت ایالت مشکلاتی ایجاد کنند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *