[ad_1]

بارنت ، در حدود 60 سالگی ، روی صندلی مجلس نمایندگان نشست و گواهی گرفت
بازداشت طبق قانون منطقه ای فدرال در آرکانزاس ، تا 11 سال زندان

پیوند_انتخابی
[워싱턴= AP/뉴시스] ریچارد بارنت ، 60 ساله ، از آرکانزاس ، پس از گرفتن عکس از نانسی پلوسی که روی صندلی نمایندگان نشسته بود پس از شرکت در حمله به پایتخت ایالات متحده در 6 ژانویه بازداشت شد.

[서울=뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = آسوشیتدپرس و رسانه های آمریکایی گزارش دادند که مردی در حدود 60 سالگی که بر روی صندلی رئیس مجلس نانسی پلوسی نشسته بود و پس از حمله رئیس جمهور ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا در روز ششم ، عکس یادگاری گرفت ، به دادگاه فدرال در آرکانزاس احضار شد.

ریچارد بارنت ، یک شهروند 60 ساله در Gravet ، آرکانزاس ، اتهامات علیه او را در قاضی دادگاه فدرال Erin Biedemann در مرکز شهر Fayetteville شنید. در میان آنها اتهامات ورود غیرقانونی به مناطق ممنوع با سلاح های تهدید کننده زندگی (در مورد وی ، تپانچه های برقی) بود.

همچنین انتظار می رود بارنت به دلیل سرقت از جمله شورش ، آشوب و سرقت اموال عمومی مورد پیگرد قانونی قرار گیرد. اگر به اتهاماتی از این قبیل محکوم شود ، باید تا 11 سال در زندان فدرال به سر برد.

آنتونی سیانو ، وکیل بارنت ، به اعتبار حکم بازداشت وی اعتراف کرد. وکیل سیانو سخنان بیشتری به رسانه ها نداد.

پیوند_انتخابی

بارنت باید در روز پانزدهم منتظر محاکمه ویدئویی از راه دور باشد ، در حالی که در زندان فدرال واشنگتن در فایتویل نگهداری می شود. سپس تصمیم گیری در مورد اعطای وثیقه به قاضی بستگی دارد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.