[ad_1]

یک رهبری نظامی مانند وزیر دفاع نیز وجود دارد
پنجمین ملکی در پایتخت باقی مانده است

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] رئیس مجلس نانسی پلوسی از حزب دموکرات ایالات متحده در مراسم یادبود افسر پلیس کنگره برایان سیچنیک در کنگره در سوم (به وقت محلی) سخنرانی کرد. سیچنیک پس از سرکوب ماه گذشته در جریان حمله معترضین به دونالد ترامپ در پارلمان درگذشت. 2021.02.04.

[서울=뉴시스] خبرنگار نامبیت-نارا = رئیس جمهور و سیاستمداران بزرگ هر دو در مراسم یادبود پلیس در کنگره شرکت کردند که ماه گذشته در حمله به معترضین به دونالد ترامپ در پایتخت آمریکا جان خود را از دست داد.

به گزارش NBC News در تاریخ سوم (به وقت محلی) ، رهبران کنگره ، از جمله نانسی پلوسی ، رئیس مجلس دموکرات ، چاک شومر نماینده سنای دموکرات و میچ مک کانل نماینده سنای جمهوری خواه ، همه در یک مراسم یادبود برایان سیچنیک ، 42 ساله در کنگره شرکت کردند.

معاونان رئیس جمهور ، کامالا هریس و این زوج نیز در آن حضور داشتند. علاوه بر این ، وزیر دفاع لوید آستین ، رئیس ستاد ارتش آمریكا مارك میلی ، شهردار واشنگتن موریل بوثر و نماینده حزب كنگره لیز چنی از آنها دیدار و ابراز همدردی كردند.

بقایای سیکنیک پس از خوابیدن در روپوندای کپیتول در گورستان ملی آرلینگتون به خاک سپرده شد.

پلوسی گفت: “ما به خانواده برایان قول دادیم كه هرگز قربانی او را فراموش نخواهیم كرد.”

وی گفت: “هر روز ، هر وقت نمایندگان مجلس وارد مجلس پارلمان می شوند ، معبد دموکراسی ، ما در آن روز از فداکاری وی و فداکاری های دیگران یاد خواهیم کرد.” آنها برای دفاع از مجلس و کنگره سخت جنگیدند. »

چاک شومر رهبر سنا گفت: “او (سیچنیک) در زمان نامناسبی که صلح برقرار بود در مکان اشتباهی بود.”

رئیس جمهور جو بایدن و بانوی اول جیل بایدن شب قبل از این سایت بازدید کردند. رئیس جمهور بایدن به یادگار در مقابل بقایای سیچنیک یک صلیب نقاشی کرد.

به گفته NBC ، بقایای غیرنظامیان ، نه مقامات منتخب یا قضات ، چهار بار قبل از سیکنیک در پایتخت ثبت شد.

دو افسر پلیس کنگره در تیراندازی در کاپیتول در سال 1998 کشته شدند ، رزا پارکس ، سمبل جنبش های حقوق بشر سیاه پوست در سال 2005 و روحانی بیلی گراهام ، مبلغ بشارت در سال 2018.

سیچنیک پس از شورش طرفداران رئیس جمهور ترامپ در کنگره در 6 ژانویه استعفا داد. این روزی بود که کنگره باید به طور رسمی انتخاب رئیس جمهور بایدن را تأیید کند.

سیکنیک که مجروح و به بیمارستان منتقل شد سرانجام روز بعد درگذشت. مقامات امضای رسمی سیچنیک را فاش نکردند ، اما برخی از رسانه ها گفتند که آنها توسط آتش نشانان مورد اصابت قرار گرفته اند.

رئیس جمهور ترامپ به دلیل ترویج خشونت مورد انتقاد قرار گرفته و به مردم گفته است “من برای زندگی می جنگم” قبل از حمله.

مجلس نمایندگان لایحه استیضاح را علیه رئیس جمهور ترامپ تصویب کرد و تصمیم نهایی سنا همچنان باقی است.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *