[ad_1]

“ما نمی فهمیم چه می آید.”

پیوند_انتخابی
[애스펀=AP/뉴시스]واکسن مودنا در یک مرکز بهداشتی در کلرادو در تاریخ 21 دسامبر سال 2020 راه اندازی شد.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان جونیور = یک شرکت دارویی که واکسن جدیدی را علیه عفونت ویروس کرونا تولید می کند (کرونا 19) ، مجری یا مدیر یک شرکت دارویی ، اظهار نظر کرد که در آینده آنها باید به ویروس جهش یافته توجه کنند.

در سومین بار (به وقت محلی) مطبوعات آمریکایی Actios سخنان Stefan Bangsel Modena ، مدیر عامل شرکت را ارائه داد. مدیرعامل Venssel Axios گفت: “من فکر نمی کنم دنیا آنچه در پیش رو دارد را درک کند.” “ما به هیچ وجه از خطر ابتلا به بیماری همه گیر جلوگیری نکرده ایم.”

در مصاحبه ای ، بانگسل مدیر عامل شرکت همچنین گفت که اگرچه واکسن کرونا 19 موجود در مودنا ، همه گیری را کاهش داده است ، اما جهش ویروس هنوز باعث بحران شده است. این بدان معنی است که یک محصول جدید (واکسن) برای انطباق با این مورد نیاز به تولید دارد.

Moderna همچنین در حال مبارزه با اقدامات افزایش چشمگیر میزان واکسن های موجود است. با این حال ، وی انتظار دارد که گسترش ظرفیت تولید برای تأمین تقاضا از نظر جنبه های فنی و نظارتی مدتی طول بکشد.

مدیر عامل شرکت بانسل آن روز در مصاحبه ای گفت: “ما می خواهیم شرکتی با تمام داده های در گردش ، یک سیستم ، یک حقیقت باشیم.”

مودنا سال گذشته پس از Pfizer برای استفاده اضطراری (EUA) توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) تأیید شد و برای استفاده در اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) و انگلیس تأیید شده است و در حال حاضر واکسن خود را در چندین کشور واکسینه می کند.

با این حال ، علاوه بر تولید واکسن و تأیید هر یک از شرکت های دارویی ، تخمین زده می شود که تأمین واکسن هنوز پاسخگوی تقاضای هر کشور نیست. علاوه بر این ، اثر واکسن علیه ویروس های نوظهور در انگلستان و آفریقای جنوبی هنوز نامشخص است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.