[ad_1]

“من از طرف یک متخصص سرمایه گذاری یا صندوق پرچین راهنمایی نشده ام”
50٪ از مشتریان رابین هود دارای GameStop هستند

پیوند_انتخابی
[팰로앨토=AP/뉴시스] ولاد تینف (سمت چپ) ، مدیرعامل برنامه تجارت سهام ایالات متحده ، رابین هود ، در بیست و هشتم (به وقت محلی) در مورد تصمیم به جلوگیری از خرید خصوصی سهام GameStop از شرکت بازی گفت: “برای محافظت از مشتریان خود ، ما مجبور بودیم محدودیت ایجاد کنیم خرید سهام خاص. “عکس نشان می دهد که یکی از بنیانگذاران رابین هود بایجو و خفاش Tenef در پالو آلتو ، کالیفرنیا در حال ژست گرفتن است.

[서울=뉴시스] خبرنگار جوان: “رابین هود” ، یک برنامه معاملات سهام که خریدهای فردی توسط شرکت بازی های آفلاین آمریکایی GameStop را مسدود می کند ، توضیح داد: “ما همچنین تصمیم سختی گرفتیم.”

در بیست و هشتم (به وقت محلی) ، ولاد توفن ، 33 ساله ، مدیر عامل رابین هود ، به طور متوالی با CNN ، CNBC ، بلومبرگ و دیگران مصاحبه کرد. “ما مجبور شدیم برای حمایت از مشتریان و مشتریان خود خرید برخی سهام را محدود کنیم.”

در آن روز ، رابین هود خرید 7 شرکت از جمله GameStop ، AMC و Blackberry را متوقف کرد که سرمایه گذاران فردی را به خود جلب کرد. با این حال ، مجاز به فروش آن توسط سهامداران موجود بود.

به دلیل تصمیم ناگهانی رابین هود ، قیمت سهام GameStop در ساعت 11:30 صبح تغییر کرد و بیش از 60٪ نسبت به روز معاملات قبلی افت کرد.

تینف گفت: “ما به دلیل راهنمایی کارشناسان سرمایه گذاری یا صندوق های تامینی این تصمیم را نگرفتیم.” وی افزود: “سرمایه گذاران یک پلت فرم معاملات سهام با ثبات و مطمئن را می خواستند.”

س Askال CNBC (رابین هود) ، “آیا مدیر عامل Tenef مشکلی در جریان نقدینگی ندارد؟”

وی افزود: “تصمیم گیری برای ما دردناک بود.” “من می دانم که مشتریان عصبانی هستند. ما در کنار سرمایه گذاران معمولی هستیم.”

توفن گفت: “هیچ کس تصور نمی کرد که این اتفاق بیفتد.”

گزارش شده است که حدود نیمی از 13 میلیون کاربر رابین هود صاحب GameStop هستند.

در آن روز ، اقدامات رابین هود برای جلوگیری از خریدهای فردی با واکنش بزرگ سرمایه گذاران منفجر شد و سیاستمداران موافقت کردند که جلسه دادرسی را برای یافتن حقیقت اوضاع برگزار کنند.

در همین حال ، قیمت سهام GameStop پس از بسته شدن بازار به 311.99 دلار ، 61.15 درصد از معاملات افزایش یافت.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.