[ad_1]

Senbest Asset Management که از سپتامبر سال گذشته خریداری شده است
وقتی سهام زیر 10 دلار باشد حداقل 5٪ سهام را در اختیار داشته باشید

پیوند_انتخابی
[뉴욕=AP/뉴시스] خرده فروش بازی های ویدیویی فروشگاه GameStop در نیویورک ، ایالات متحده آمریکا در تاریخ 28 ژانویه (به وقت محلی). 2021.02.04.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = گزارشی حاکی از آن است که صندوق پرچین وال استریت که سال گذشته سهام GameStop را خریداری کرد ، 700 میلیون دلار (78 میلیارد سود) درآمد کسب کرد.

در سومین روز (به وقت محلی) ، وال استریت ژورنال (WSJ) ریچارد مارشال و برایان گونیک ، مدیران صندوق های سرمایه گذاری در Senvest Asset Management را معرفی كرد و گفت كه فقط سرمایه گذاران منفرد در رالی GameStop کسب درآمد نمی كنند.

آنها اخیراً سهام GameStop را که سپتامبر گذشته خریداری کرده بودند ، قبل از شروع شور و شوق خرید ، فروختند.

در پایان ماه اکتبر سال گذشته ، Senvest بیش از 5 درصد از GameStop را در اختیار داشت. در آن زمان ، قیمت سهام زیر 10 دلار بود.

WSJ گفت ، هنگامی که قیمت سهام اخیراً از 400 دلار بالاتر رفت و پس از آن فرو ریخت ، نزدیک به 700 میلیون دلار درآمد کسب کردند.

آنها علاقه مند بودند که اعلامیه مدیر عامل جدید را در جلسه توجیهی خرده فروش بازی های ویدیویی GameStop در ژانویه گذشته بشنوند.

در آن زمان ، بیشتر تحلیل گران وال استریت ، GameStop را به عنوان یک شرکت منسوخ دیده و آن را به عنوان “فروش” یا “فروش” طبقه بندی می کردند.

با این حال ، مارشال و گونیک در صورت ادامه تا زمان عرضه نسل بعدی کنسول های بازی ویدیویی ، رشد بالقوه ای را شاهد بودند.

همچنین اشاره شد که رایان کوهن ، بزرگترین سرمایه گذار فردی گیم استاپ و بنیانگذار Chewy ، یک شرکت تهیه حیوانات خانگی ، یک بحث استراتژیک با مدیریت GameStop داشت. اگر کوهن بتواند به تغییر ماهیت GameStop از حالت آفلاین به آنلاین کمک کند ، انتظار می رود قیمت سهام در آینده افزایش یابد.

علاوه بر این ، من متوجه شدم که قدرت فروش کوتاه به بازی پرتاب می شود. فروش کوتاه تکنیک سرمایه گذاری است که در آن انتظار می رود قیمت سهام سقوط کند و هنگامی که سهام با اجاره فروخته می شود ، وقتی قیمت سهام کاهش می یابد ، خریداری و پرداخت می شود.

مارشال و گونیک با اعلام به نهادهای نظارتی متوجه شدند که برخی از سودآورترین صندوق های سرمایه گذاری وال استریت مانند Melvin Capital ، در حال سقوط قیمت سهام ShareStop هستند.

بر این اساس مشخص شد که اگر در اثر افزایش قیمت سهام gamestop فشار کوتاه رخ دهد ، ممکن است جهش یابد. فشار کوتاه زمانی است که سرمایه گذاران فروش کوتاه سهام را با قیمت بالا خریداری می کنند تا با افزایش قیمت سهام از ضرر بیشتر جلوگیری کنند ، به همین دلیل است که با افزایش تقاضای خرید قیمت سهام بیشتر می شود.

گونیک گفت که تجمع gamestop این هفته ناپدید شد ، اما نحوه تجارت شرکت را تغییر داده است.

Senvest قصد دارد بررسی کند که آیا سرمایه گذاران فردی قبل از سرمایه گذاری سهام را به صورت آنلاین بحث می کنند؟ گونیک گفت: “من فکر نمی کنم که این تأثیر پایان یابد.”

ناآرامی های GameStop زمانی آغاز شد که سرمایه گذاران فردی در اطراف انبار Reddit جامعه آنلاین در برابر قدرت فروش کوتاه وال استریت جمع شدند. پس از جهش سهام Gamestop به دلیل خرید شدید مورچه ، برخی از صندوق های هجینگ تریلیون دلار از دست داده اند.

در این روز ، GameStop در 92.41 دلار بسته شد که 2.68 درصد افزایش داشت.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *