[ad_1]

“پذیرش مسافرانی که تا سال 2023 قادر به عادی سازی نیستند”

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = شرکت هواپیمایی ارزان قیمت AirAsia باید در اواخر سال جاری تعداد زیادی مسیر را از سر بگیرد. براساس این ارزیابی است که با واکسیناسیون برای عفونت ویروس کرونا (ویروس کرونا 19) ، پیشرفت در جهت ایجاد ایمنی جمعی حاصل می شود.

به گزارش CNBC در تاریخ بیست و ششم (به وقت محلی) ، تونی فرناندز ، مدیرعامل ایرآسیا ، در مصاحبه ای گفت.

وی گفت: “این سخت ترین چالش بود ، اما من فکر می کنم چشم اندازها در حال بهبود است.” “تقاضای زیادی (پرواز) وجود دارد و مهم این است که فقط منتظر باز شدن مرز بمانیم.”

با این حال ، وی اشاره کرده است که ظرفیت مسافر تا سال 2023 به سطح قبل از کرونا 19 نخواهد رسید.

علاوه بر این ، انتظار می رود که خطوط هوایی ارزان قیمت که مسیرهای کوتاه تری دارند نسبت به خطوط هوایی بزرگ سریعتر بهبود یابند. شرکت های هواپیمایی بزرگ متکی به فروش گران قیمت کلاس اول و کلاس تجاری در قاره ها هستند.

بخش جهانی مسافرت و جهانگردی در سال گذشته در اثر بحران تاج 19 فلج شد.

انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی (IATA) اعلام کرد که شرکت های هواپیمایی در سال گذشته 118.5 میلیارد دلار (حدود 131 تریلیون بوی بد) ضرر خالص داشته اند. پیش بینی ضرر خالص برای امسال 38.7 میلیارد دلار (حدود 42 تریلیون وون) است.

ایرآسیا همچنین نتوانست از وخیم شدن درآمد جلوگیری کند. در نوامبر سال گذشته ، ایرآسیا اعلام کرد که عملکرد از ژوئیه تا سپتامبر در قرمز است. این برای پنجمین فصل متوالی یک کسری کسری بود.

در بورس اوراق بهادار مالزی ، قیمت سهام AirAsia امسال تقریبا 22٪ کاهش یافت.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *