[ad_1]

میونگ هی میونگ هی روز پنجم “استعفای نامزد ریاست جمهوری WTO” را اعلام کرد
عنوان “سرپرست وزارت تجارت” … پرخاشگرانه
اتحادیه اروپا نمی تواند خودداری کند و ژاپن با “شکایت از خدمات نامطلوب نظامی” مخالفت می کند
آرا between بین ایالات متحده و چین متفاوت است و انتخابات در بن بست قرار دارد
دولت “مشارکت فعال در بحث های آینده WTO”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] گزارشگر چوی جین سئوک = وزیر تجارت ، صنعت و انرژی میونگ هی مون هی ، سرپرست وزارت تجارت ، صنعت و انرژی ، امروز پنجشنبه در یک جلسه توجیهی اضطراری در دفتر دولت در سئول برگزار کرد و چشمانش را بست تا استعفای خود از نامزد دبیرکل بعدی سازمان تجارت جهانی (WTO) را اعلام کند. 2021.02.05. [email protected]

[세종=뉴시스] خبرنگار کیم جین ووک = میونگ هی میونگ هی ، رئیس وزارت تجارت ، صنعت و انرژی ، سرانجام به عنوان نامزد ریاست سازمان تجارت جهانی (WTO) استعفا داد. کشورهای عضو این توافق نامه را از نوامبر سال گذشته با دو کاندیدا به تعویق انداختند (میونگ هی یو ، وزیر دارایی سابق نیجریه ، Ngoji Okonjoyyweala).

ارزیابی این است که رئیس کارخانه Myung-hee Myung-hee شهامت لازم را برای جلوگیری از فقدان طولانی مدت رهبری در WTO و یافتن سریع عملکرد صحیح به خود گرفت. پس از رأی دادن در ژوئن سال گذشته ، من مبارزات انتخاباتی دبیرکل WTO را از Myung-hee Myung-hee مرور کردم که حدود 7 ماه به طول انجامید.

ستاد مرکزی میونگ هی میونگ هی رسما کاندیداتوری خود را برای دبیرکل سازمان تجارت جهانی در 24 ژوئن سال گذشته اعلام کرد. دلیل این امر آن است که دبیرکل سابق سازمان تجارت جهانی روبرتو آزودو از برزیل حدود یک سال قبل از تصدی مسئولیت خود قصد خود را برای استعفا اعلام کرد. در مرحله اولیه در سال 2013 ، هنگامی که دبیرکل سابق آزبدو انتخاب شد ، دولت پارک ته هو ، آن زمان رئیس ستاد مذاکرات تجاری وزارت امور خارجه و تجارت را به عنوان کاندیدا معرفی کرد.

مدیر كل سابق Park Tae-ho در دور دوم انتخابات اولیه به عنوان دبیر كل WTO حذف شد ، اما رئیس Myung-hee Myung-hee برای این سمت به عنوان جانشین دبیركل سابق آزبدو معرفی شد كه وی را شکست داد. اخذ شده.

پیوند_انتخابی

مدیر کارخانه میونگ هی میونگ هی عنوان “سرپرست وزارت بازرگانی” را اعلام کرد. وی با 25 سال تجربه و تجربه در زمینه تجارت ، کار خود را به عنوان یک متخصص در زمینه تجارت آغاز کرد. تجربه معمول به عنوان نقطه ضعف نامزد Ngoji در نظر گرفته شد و شایستگی کافی برای مدیر Myung-hee Myung-hee در نظر گرفته شد.

به عنوان یک مقام ارشد در کشوری که موفق به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) شده است ، گفته می شود که توانایی به اشتراک گذاردن تجربیات از قرنطینه K نیز در این رقابت مفید بود.

خانه آبی و دولت همچنین با پشتیبانی ستاد میونگ هی میونگ هی شروع به تیراندازی کردند. رئیس جمهور مون جه این با رهبران هر کشور ، از جمله آلمان صحبت کرد و خواستار حمایت رئیس ستاد شد. من نامه جداگانه ای هم ارسال کردم. وزارت خارجه نمایندگی های دیپلماتیک خارج از کشور را بسیج کرده است. این یک استراتژی برای حمایت از انتخابات در سطح مأموریت بود ، زیرا انجام کارزارهای مستقیم برای رئیس ستاد به دلیل تکثیر تاج 19 دشوار بود.

با این حال ، ضد حمله کاندیدای Ngoji نیز دشوار بود. اگرچه اهل نیجریه است ، وی لیسانس اقتصاد را از دانشگاه هاروارد و دکترای اقتصاد توسعه را از انستیتوی فناوری ماساچوست (MIT) دریافت کرده و 25 سال در بانک جهانی (WB) کار کرده است.

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스] دبیرکل سازمان تجارت جهانی (WTO) میونگ هی میونگ هی ، رئیس وزارت تجارت ، صنعت و انرژی (چپ) و نامزد نیجریه ای Ngoji Okonjoyweala (راست) ، که وارد مرحله سوم نهایی شدند. 17 اکتبر 2020

وی همچنین از چندین کشور بزرگ حمایت کرد. با وجود درخواست رئیس جمهور مون جائه این ، اتحادیه اروپا به نامزد Ngoji رای مثبت داد. به یک دلیل سطحی ، وی طرفدار “حرفه ای گری براساس تاریخ کار در بانک جهانی و ایجاد اعتماد متقابل با قاره آفریقا” بود ، اما این تحلیل به عنوان “طرحی برای حل مشکل پناهندگان با توانمندسازی اقتصاددانان توسعه نیجریه” مطرح شد.

ژاپن مخالفت خود را صریح اعلام کرده است. چندین مقام ژاپنی با رسانه های خود مصاحبه کردند و گفتند: “ما جهت حمایت از نامزد نوگوجی را تنظیم می کنیم.” این بارها بیان شده است.

مدیر کارخانه میونگ هی نقش مهمی در درخواست دولت کره از سازمان تجارت جهانی علیه ژاپن ایفا کرد ، که پس از رای دیوان عالی کشور مبنی بر اینکه “شرکت های ژاپنی باید قربانیان خدمت اجباری را جبران کنند” در سال 2019 به عنوان دبیرکل WTO ، او به طور مستقیم در اختلافات بین کشورهای جداگانه مشارکت نخواهد کرد ، اما ژاپن تصمیم گرفته است که در صورت انتخاب رئیس کارخانه ، یو منگ هی برای کشور در معرض آسیب باشد.

انتخاب دبیرکل سازمان تجارت جهانی به عنوان درگیری دوم بین ایالات متحده و چین شدت گرفت ، و ایالات متحده از مدیر کل میونگ هی میونگ هی و چین از نامزد Nggo-ji حمایت کردند. انتخابات دبیرکل WTO در حالی متوقف شده است که دو کشور ، قدرتمندترین کشورهای جهان ، از نامزدهای مختلف حمایت می کنند.

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] خبرنگار جو سانگ چول = رئیس جمهور مون جائه این جلسه را برای حمایت از انتخاب دبیرکل سازمان تجارت جهانی (WTO) که در صبحگاه صبح در اتاق جلسات کوچک در سالن یومین در کاخ آبی برگزار شد ، ریاست کرد. دوازدهم 2020.10.12. (عکس = با مجوز از خانه آبی) 2020.10.12. [email protected]

در آن زمان ، WTO گفت: “هنگامی که نظرات خود را بین کشورهای عضو جمع کردیم ، ما در 9 نوامبر 2020 جلسه هیئت مدیره عمومی را برگزار خواهیم کرد و دبیرکل بعدی را منصوب خواهیم کرد” ، اما نظرات در مورد بحث توافق نشده است. WTO گفت: “ما جلسه هیئت مدیره عمومی را به طور نامحدود به تعویق می اندازیم” به دلیل گسترش کرونا 19 ، اما در آن زمان حتی اشاره شد که رای گیری توسط کشورهای عضو برای اولین بار در تاریخ در حال انجام است.

یک مقام دولتی که خواست نامش فاش نشود ، گفت: “این نگرانی وجود داشت که جنگ 2018 ، هنگامی که ایالات متحده تعرفه ها را افزایش داد و چین با اقدامات تلافی جویانه روبرو شد ، از سر گرفته شود.” “حتی تخمین زده می شد که این مانند برگزاری یک Grail با سم “. “

دولت تصمیم گرفت از کاندیدای دبیر کل WTO کناره گیری کند ، اما موضع خود را در مورد مشارکت فعال در بحث های آینده WTO اعلام کرد.

“در روند صعود به دور نهایی انتخابات دبیرکل سازمان تجارت جهانی ، ما تأیید کرده ایم که بسیاری از کشورهای عضو در کره دارای یک شناخت مثبت هستند که بر اساس یک سیستم تجارت چندجانبه به یک نیروگاه بزرگ تبدیل شده است.” انتظارات

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *