[ad_1]

گزارش CNN … در جلسه بعدی شورای شهر بحث خواهد شد

پیوند_انتخابی
[웨스트팜비치=AP/뉴시스]دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا ، در 20 ام (به وقت محلی) وارد فرودگاه بین المللی پالم بیچ در وست پالم بیچ ، فلوریدا می شود و هنگام فرود در نیروی هوایی یک ، با او دست می دهد. 2021.01.21.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = در حالی که دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در استراحتگاهی در مراکش اقامت داشت ، CNN گزارش داد که دولت محلی بررسی قانونی استفاده از اقامت دائم وی را آغاز کرده است.

CNN گزارش داد و به نقل از فرماندار پالم بیچ ، فلوریدا ، محل اقامتگاه واقع شده است. این کارمند توضیح داد که بحث می تواند در جلسه بعدی شورای شهر انجام شود.

به گفته برخی از ساکنان پالم بیچ ، هنگامی که رئیس جمهور سابق ترامپ ، مراکش را به عضویت پولی تبدیل کرد ، وی موافقت کرد که رژیم خود را در مراکش به پالمیپی محدود کند. بنابراین ادعا می شود که اقامت فعلی ترامپ در مراکش نقض توافق نامه است.

رئیس جمهور پیشین ترامپ ، مراکش را تا سال 1993 به عضوی از اتحادیه اروپا تبدیل نکرد. با این حال ، برای درآمدزایی از اقامتگاه های خصوصی ، آنها مجبور بودند با محدودیت های خاصی براساس دستورالعمل های تعیین شده توسط پالمیپی موافقت کنند.

در آن زمان ، پالم بیچ با ترامپ توافق كرد كه بیش از 500 عضو را ممنوع كرده و از یك سال ماندن در مدت كمتر از 3 هفته یا هفت روز متوالی جلوگیری كند. این توافق نامه توسط رئیس جمهور سابق ترامپ امضا شد.

پالم بیچ ادعا می کند رئیس جمهور سابق ترامپ نیز تحت این محدودیت ها قرار دارد.

در دسامبر سال گذشته ، ترامپ بیانیه ای صادر کرد و گفت هیچ سند یا توافق نامه ای برای منع استفاده از محل اقامت وجود ندارد.

رئیس جمهور سابق ترامپ پس از ترک دفتر در 20 ام ، کاخ سفید را ترک کرد و به استراحتگاه خود در مراکش رفت. با این حال همسایگان خوشحال نبودند. در بیست و چهارمین هواپیمای سبک با یک پوستر که “بدترین رئیس جمهور تمام وقت” در آن بود ، بر فراز تفرجگاه نزدیک تفرجگاه پرواز کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *