[ad_1]

مدیر عامل WIV ، سوجونگ ری ، که به او “افسر نشت کرونا 19” گفته می شود ، روزنامه را اداره می کند

پیوند_انتخابی
[우한=AP/뉴시스]تیم تحقیقاتی سازمان بهداشت جهانی (WHO) در روز چهاردهم وارد فرودگاه ووهان در استان هوبئی در مرکز چین شد و پس از اتمام مراحل مهاجرت مجدداً متحد شد. تیم تحقیقاتی WHO ، متشکل از متخصصان چند ملیتی ، حدود یک ماه در ووهان ماندند و بازار ماهی عصبانی را مورد بررسی قرار دادند ، جایی که شیوع تاج 19 در پایان سال 2019 اتفاق افتاد. 2021.01.14.

[서울=뉴시스] خبرنگار لی جائه وو = سوژئونگ-ری ، محقق در م Instituteسسه تحقیقات ویروس ووهان (WIV) در چین ، که از وی به عنوان مدیر شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) نام برده شد ، از مینک به عنوان نامزد میانی کرونا 19 نام برد. و جهان را به تحقیق در این زمینه فراخواند.

به گزارش رسانه دولتی گلوبال تایمز در تاریخ 15 ، محقق شی و دیگر محققان WIV مقاله ای تحت عنوان “SARS-CoV-2 spillover events” را در روز 8 در مجله علمی “مجله علمی” منتشر کردند. .

محقق شی به عنوان قیمت ویروس کرونا در چین دیده می شود ، بنابراین وی را “بانوی خفاش ها” می نامند. در تحقیق درباره منشأ سندرم حاد تنفسی (SARS) ، وی همچنین موفق شد ویروس کرونا را از خفاش ها جدا کند. بنابراین وی به دلیل شیوع بیماری مقصر شناخته شد ، اما وی و WIV ارتباط را انکار کردند.

در این سند ، وی گفت ، خفاش ها و پانگولین های چینی به عنوان میزبان ویروس کرونا 19 (SARS-CoV-2) ذکر شده اند ، اما به استثنای راسو ، شواهد آلودگی ویروس محدود است. طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، موارد آلودگی به COVID-19 در مزارع پرورش گوشت راسو در هشت کشور از جمله هلند ، فرانسه ، ایتالیا و ایالات متحده گزارش شده است.

با توجه به نتایج تجزیه و تحلیل خفاش لوله ای و پانگولین ، وی گفت که ویروس قبل از ایجاد همه گیری تاج 19 (همه گیری) سازگاری بیشتری با یک میزبان حیوان یا انسان ایجاد کرده است. من کردم.

علاوه بر این ، شواهدی که در حال حاضر پیدا شده است ، مانند ویروس ، در سطح بسته بندی مواد غذایی وارداتی از چین یافت شده است و آنتی بادی Crown 19 در سرم انسانی که قبل از همه گیری ووهان در خارج از چین جمع آوری شده بود ، پیدا شد. وی افزود که این س theال را مطرح کرده است که آیا چنین است؟

وی اظهار داشت: برای ایجاد منشا مستقیم ویروس و تعیین زمان انتقال ویروس به انسان ، تحقیقات بیشتر در مورد نمونه های پیش از همه گیری حیوانات آسیب پذیر مانند راسو و همچنین انسان مورد نیاز است.

گلوبال تایمز بارها منشا چین را تکذیب کرده و گفته است: “کارشناسان بهداشتی چین معتقدند که تیم تحقیقاتی WHO به بررسی منشا ویروس کمک خواهد کرد.”

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *