[ad_1]

پیوند_انتخابی
تاج ویروس 19

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم هی کیونگ = محققان ژاپنی دو نوع ترکیب کشف کردند که از ویروس کرونا ویروس جدید جلوگیری می کند (کرونا 19) ، Asahi Shimbun در تاریخ 29th گزارش داد.

این تیم تحقیقاتی ، متشکل از مرکز تحقیقات پزشکی بین المللی ملی و سایر افراد ، بر روی اثربخشی ترکیباتی که مانع عملکرد “پروتئاز” می شوند ، آنزیمی که پروتئین های موجود در ویروس را که باعث SARS (سندرم حاد تنفسی حاد) ، ویروس کرونا می شود ، متمرکز می کند. .

تیم Yeogu به طور مصنوعی حدود 400 گونه از ترکیباتی را که مشابه این ترکیب عمل می کنند ، تهیه و برای بررسی نحوه انتشار ویروس به سلولهای آلوده به کرونا 19 تزریق کردند.

در نتیجه ، تأیید شد که هر دو ترکیب تأثیر زیادی در مهار رشد ویروسی دارند.

این ترکیب “GRL1720” و “GRL2420 (5 ساعت)” نامیده می شد. در میان آنها ، تأیید شد که GRL2420 در صورت استفاده با رمدزیویر ، که برای درمان کرونا 19 استفاده می شود ، با کاهش صد میلیون رشد ویروس نسبت به قبل ، تقریباً کاملاً مهار می شود.

هیروکی میتسویا ، مدیر مرکز ملی تحقیقات پزشکی بین المللی ، گفت: “یک کاندیدای امیدوار کننده پیدا شده است در حالی که هنوز هیچ درمان اساسی برای تاج 19 وجود ندارد.” تیم تحقیقاتی قصد دارد تحقیقاتی را به عنوان آزمایشات حیوانات برای تولید داروهای جدید در آینده انجام دهد.

نتایج این مطالعه در تاریخ 28th در مجله علمی بریتانیا Nature Communications منتشر شد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *