[ad_1]

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스] موشک بالستیک RS-24 Yars از رژه نظامی در میدان سرخ مسکو عبور می کند تا پیروزی روسیه در جنگ جهانی دوم در 24 ژوئن 2020 را رقم بزند.

[모스크바=AP/뉴시스] خبرنگار کیم جونگ اون = مجلس نمایندگان فدراسیون روسیه تنها معاهده باقی مانده کنترل تسلیحات هسته ای با ایالات متحده در تاریخ 27 بود ، اما به سرعت موافقت کرد که شروع جدید را تمدید کند ، که در 5 فوریه منقضی می شود.

مجلس شورای ملی اتاق (دوما) تصویب 5 ساله اتفاق نظر پیمان را برای یک آغاز جدید تصویب کرد. این یک روز پس از ابراز رضایت رئیس جمهور آمریکا از سوی جو بایدن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه از یادداشت دیپلماتیک “گسترده” در اولین تماس تلفنی خود صورت گرفت. در آن زمان ، كرملین گفت كه دو طرف توافق كرده اند كه طی چند روز اقدامات لازم را انجام دهند.

تمدید شروع جدید ، که در سال 2010 هنگامی که رئیس جمهور بایدن معاون رئیس جمهور بود ، امضا شد ، نیازی به تصویب کنگره در ایالات متحده ندارد. با این حال ، روسیه باید توسط پارلمان تصویب شود.

سناتور فدرال ، شورای فدرال ، گفت که آماده اقدامات سریع در طول روز است.

در آن روز ، سرگئی لیاوگوف ، وزیر امور خارجه به نمایندگان مجلس گفت كه وقتی رویه های لازم در روسیه به پایان برسد ، تبادل یادداشت های دیپلماتیک بین دو كشور اعمال می شود.

یک “پرتاب جدید” که طی یک دوره 10 ساله بین دو کشور امضا شد ، تعداد واقعی کلاهک های هسته ای را به 1500 مورد و تعداد موشک ها و بمب افکن های مجهز به کلاهک را به 700 مورد محدود کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *