[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]1 زن كره جنوبی ، یانگ كیم ، 58 ساله ، یك كاندیدای جمهوری خواه ، در انتخابات مجلس نمایندگان ایالات متحده در سی و سومین حوزه انتخابیه كالیفرنیا در سیزدهم (به وقت محلی) پیروز شد و رقبای فعال دموکرات را شکست داد. (عکس = صفحه اصلی دفتر کاندیدای کیم) 2020.11.14

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = مجلس نمایندگان ایالات متحده مجدداً لایحه ای را برای اتحاد مجدد خانواده های جدا شده در آمریکای شمالی آغاز کرده است که به کره جنوبی اجازه می دهد با خانواده های خود در کره شمالی ملاقات کنند ، صدای ایالات متحده (VOA) در 6 گزارش داد – شما

بر اساس این برنامه ، گریس منگ نماینده کنگره از حزب دموکرات ، که منطقه منطقه ای او ایالت نیویورک است ، در چهارمین جلسه پس از آخرین جلسه ، لایحه ای را برای اتحاد خانواده های جدا شده در آمریکای شمالی اعلام کرد.

به گزارش صدای آمریکا ، در مجموع 21 قانونگذار دو حزب بودند ، از جمله چهار قانونگذار کره ای از جمله اندی کیم ، دموکرات ها ، مرلین استریکلند ، کیم جوان جمهوری خواه و میشل استیل پارک در این لایحه.

این اولین لایحه مربوط به شبه جزیره کره است که توسط 117th مجلس نمایندگان آغاز شده و اوایل ماه گذشته راه اندازی شد.

این لایحه شامل همان محتوای لایحه پیشنهادی در آخرین جلسه است که نیاز به گفتگو با طرف کره ای برای پیوند مجدد خانواده های جدا شده در آمریکای شمالی دارد.

در این لایحه وزیر امور خارجه یا شخصی که از طرف وزیر امور خارجه معرفی شده است نیاز دارد تا درباره طرح اتحاد خانواده های جدا شده در آمریکای شمالی با مقامات کره جنوبی گفتگو کند.

در این لایحه همچنین عنوان شده است كه طرح الحاق خانواده های جدا شده ممكن است شامل گردهمایی های ویدیویی باشد.

در این لایحه همچنین پیش بینی شده است که فرستاده ویژه وزارت امور خارجه حقوق بشر در کره شمالی باید درباره پیوستن با خانواده های جدا شده در ایالات متحده که دارای خویشاوندانی در کره شمالی هستند ، بحث کند.

در گذشته ، سمت نماینده ویژه حقوق بشر در کره شمالی ، که به شدت در جمع شدن خانواده های جدا شده در آمریکای شمالی نقش داشت ، به مدت چهار سال در دولت دونالد ترامپ خالی بود.

دولت جو بایدن ، که ماه گذشته آغاز به کار کرد ، گفت که همچنین تعیین نماینده حقوق بشر به کره شمالی را به عنوان بخشی از روند بررسی سیاست بررسی می کند.

یانگ کیم ، نماینده مجلس درمورد لایحه آن روز به صدای آمریکا ، گفت: “از زمانی که دولت های جمهوری قزاقستان و کره شمالی در سال 1985 وصلت خانواده های جدا شده را آغاز کردند ، در مجموع 21 جلسه حضوری و 7 جلسه ویدیویی برگزار شده است. . “اما در این روند ، حدود 100000 نفر جدایی در ایالات متحده ، كه تصور می شود ، كاملاً منتفی بود.”

به عنوان دستیار وزیر امور خارجه سابق اد رویس ، کیم ، که تجربه کار در دیدار با خانواده های جدا شده در آمریکای شمالی را دارد ، تأکید کرد که به عنوان یک کره ای ، او کره شمالی را که توسط خانواده هایشان در شمال جدا شده است درک می کند و با آنها همدردی می کند کره به دلیل جنگ.

لایحه دیدار مجدد خانواده آمریکای شمالی ، که برای اولین بار در آخرین جلسه خود به کنگره ارائه شد ، در اوایل ماه مارس ، درست قبل از شیوع ویروس کرونا ویروس کرونا (19) در ایالات متحده ، جلسه مجلس را تصویب کرد ، اما جلسه بدون رسیدگی به پایان رسید. به طور خودکار رد شد.

لی چا هی ، مدیر اجرایی کمیته حمایت از خانواده سفرا ، از صدای آمریکا استقبال کرد و گفت که اگر چه قبل از اطمینان دوباره به هم پیوستن اعضای خانواده جدا شده فاصله زیادی وجود دارد ، اما بازپس گیری این لایحه باعث دلگرمی است -آغاز شده

لی چا هی ، که گفت او همچنین یک خانواده در کره شمالی دارد ، انتظار داشت که رئیس جمهور بایدن ، که معاون رئیس دولت باراک اوباما ، نماینده سابق حقوق بشر در کره شمالی بود ، پیدا شود و امیدوارتر برای اتحاد جدا شده خانواده ها نسبت به دولت قبلی.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *