[ad_1]

پیوند_انتخابی
[브뤼셀=AP/뉴시스] نخست وزیر مجارستان ویکتور اوربان برای شرکت در اجلاس اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) در 15 اکتبر وارد مقر اتحادیه اروپا در بروکسل ، بلژیک می شود. او ادعا می کند که اتحادیه اروپا بیش از حد در سیاست های کشور مشارکت دارد ، منوط به تصویب بودجه. 2020.11.20.

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم جونگ-اون = دولت مجارستان ، عضو اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) ، در 22 ام قرارداد خرید Sputnik V ، واکسن کرونا 19 ساخت روسیه را امضا کرد.

وزیر امور خارجه مجارستان ، پیتر سیگارتو ، که به مسکو سفر می کند ، در جریان کنفرانس مشترک با سرگئی لاباروف ، وزیر امور خارجه روسیه گفت.

میزان واکسنی که در روسیه مجارستان از طریق مذاکرات دو جانبه خریداری می کند ، 2 میلیون تزریق است که می تواند 1 میلیون نفر را تلقیح کند. کل جمعیت مجارستان حدود 10 میلیون نفر است.

مجارستان اولین کشور عضو اتحادیه اروپا است که واکسن روسی خریداری کرده است. 27 کشور عضو اتحادیه اروپا واکسیناسیون واکسن Pfizer-Bioentech را از 27 دسامبر همزمان آغاز کردند و واکسن Modena در آمریکا نیز پس از تأیید برای استفاده در 6 ژانویه واکسینه می شود.

با کاهش شدید ذخایر واکسن Pfizer در روز 15 به دلیل ارتباط Pfizer با گسترش و نگهداری گیاه ، نارضایتی در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا به وجود آمد.

فایزر اعلام کرد که تا پایان سال 2021 ، جیره های جهانی به میزان قابل توجهی از 1.3 میلیارد تزریق به 2 میلیارد تزریق افزایش می یابد ، و این در حالی است که منابع مورد نیاز کشورهای عضو اتحادیه اروپا دو برابر می شود و 600 میلیون تزریق نیز ارسال می شود. کل جمعیت اتحادیه اروپا 450 میلیون نفر است.

مجارستان که توافقنامه انحصاری با روسیه امضا کرده است ، به همراه لهستان در اتحادیه اروپا به عنوان بازیگر پر دردسر شناخته می شود. نخست وزیر ویکتور اوربان نزدیک به 10 سال است که در رفتارهای استبدادی نزدیک به دیکتاتوری متزلزل نشده است ، و کمیسیون اروپا هشدار داده است که قانون و دموکراسی به شدت آسیب دیده و عدم پیشرفت به نظم و انضباطی مانند محدود کردن حق رأی نیاز دارد. .

لهستان همچنین دارای یک دولت راست گرای قدرتمند است که پایه های قانون را متزلزل می کند ، اما بعید است که بخاطر خصومت و هوشیاری شدید نسبت به روسیه واکسنهای روسی مانند مجارستان را بخرد.

در همین حال ، انتظار می رود واکسن Sputnik V روسیه ماه آینده با درخواست ثبت نام در نهاد تنظیم کننده بهداشت EMA (خدمات پزشکی اروپا) برای تایید در ماه آینده بررسی شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *