[ad_1]

رویه اداری خرید اولویت محصولات و خدمات ساخت ایالات متحده توسط سازمانهای گسترده دولت ایالات متحده
“تلاش های بایدن برای ایجاد یک اتحاد و یک جبهه برای یک اتحادیه توده ای پیچیده تر می شود
“بایدن ، یک سیگنال روشن برای محافظت از منافع تجاری ایالات متحده … متحدان از حمایت گرایی انتقاد می کنند”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]رئیس جمهور آمریکا ، بایدن 2021.01.26.

[서울=뉴시스]خبرنگار جی-یی لی = بیان شده است که یادداشت اصلی “خرید آمریکا” توسط رئیس جمهور جدید ایالات متحده ، جو بایده ، ادامه “اولویت آمریکایی” است که توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق دنبال شده است.

برخی از تحلیلگران می گویند که سیاست اولویت بندی منافع تجاری ایالات متحده ، اگرچه بر همکاری با متحدان تأکید دارد ، اما می تواند مانعی برای جبهه توده ای آمریکا باشد.

واشنگتن پست (WP) به فرمان اجرایی دو حزب رئیس جمهور بایدن در 25 (به وقت محلی) پاسخ داد ، “منعکس کننده یک تغییر در اجماع در سیاست ایالات متحده به سمت مداخله مستقیم دولت برای ارتقا production تولید ایالات متحده در تجارت آزاد است.” دارای رتبه.

رسانه ها با اشاره به اینکه ایالات متحده به عنوان تجهیزات محافظت شخصی در زنجیره تأمین پزشکی دچار اختلال شده است ، گفت: “همه گیر ویروس کرونا (کرونا 19) (همه گیری جهانی) تقاضا برای تقویت ظرفیت تولید داخلی آمریکا را تقویت کرده است. . “

متفقین با هوشیاری در حال تماشای دو آمریکایی بایدن هستند. این به دلیل نگرانی از این است كه ایالات متحده ابتدا به منافع خود علاقه مند شود ، زیرا انتظار دارد كه با مراسم تحلیف رئیس جمهور بایدن همکاری را افزایش دهد.

Buy American می گوید وقتی آژانس های دولتی فدرال ایالات متحده کالاها و خدمات را تهیه می کنند ، ابتدا محصولات ایالات متحده را خریداری می کنند. این بدان معنی است که “دولت ایالات متحده” باید از پول مودیان ایالات متحده برای استفاده از محصولات ساخته شده توسط “کارگران و شرکت های آمریکایی” استفاده کند.

جاستین ترودو ، نخست وزیر کانادا ، هفته گذشته در تماس با رئیس جمهور بایدن ، همان نگرانی را ابراز داشت ، “WP توضیح داد که” متحدان اصلی در ایالات متحده مخالف فشار مضاعف آمریكا از ترس از دست دادن قراردادهای سودآور هستند. “

“فعالیت های متجاوزانه دو آمریکایی می تواند میل بایدن را برای ایجاد اتحاد و جبهه های متحد برای کنار آمدن با نفوذ روزافزون چین پیچیده کند.”

پروفسور دانشگاه اسوار پراساد کرنل گفت: “دولت بایدن در حال ارسال سیگنال روشنی است که به طور فعالانه از منافع تجاری و تجاری ایالات متحده دفاع خواهد کرد.” “این برخلاف انتظارات شرکای تجاری ایالات متحده است ، که انتظار دارند لطیف تر به دولت جدید ایالات متحده برخورد کنند.” گفت

فایننشال تایمز (FT) از کشف بایدن توسط متحدان آمریکایی استقبال کرد ، اما ارزیابی کرد که اقدام دو آمریکایی برای افزایش خطرات تولید در ایالات متحده ایجاد تنش بین ایالات متحده و متحدان اصلی آن است.

این رسانه گفت: “بزرگترین شرکای تجاری و متحدان استراتژیک در ایالات متحده ، از جمله کانادا و چندین کشور اروپایی ، مدت هاست که از این اقدام دو آمریکایی حمایت گرایی شکایت می کند و مانع شرکت های چند ملیتی از اقتصاد آمریکا می شود.”

گفته می شود که حرکت دوجلسه ای رئیس جمهور بایدن بازگشت به تجارت آزاد و سرمایه گذاری نیست ، اما تفاوتی با حمایت گرایی که دولت سابق ترامپ به عنوان یک اولویت برای ایالات متحده مطرح کرده است ، ندارد.

رئیس جمهور بایدن قول داده این سیاست را از نزدیک دنبال کند. وی تأکید کرد که “وقتی روسای جمهور سابق روی کار آمدند ، آنها قول خرید از ایالات متحده و معرفی سیاست” آمریکایی “را دادند ، اما این بار متفاوت خواهد بود”. “ما با آماده سازی شفاف تلاش های فشرده و هماهنگ خواهیم کرد رهنمودها و توضیحات. “

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *