[ad_1]

تأمل در “سه هفته” که سال گذشته اعلام شد
تمرکز بر میزبانی بازی های المپیک “آموزش با یک سیستم ایمن و مطمئن”
کاهش رتبه تصویب کابینه “من فروتنانه قبول می کنم”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا در جلسه عادی شورای ملی در هجدهم شرکت کرد. در این روز ، نخست وزیر سوگا در جلسه عمومی مجلس نمایندگان و مجلس نمایندگان در مورد سیاست های مدیریت شهری سخنرانی کرد. 2021.01.18.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا در تاریخ 26 ام به دلیل فشار آوردن بر سیستم پزشکی به دلیل عفونت ویروس کرونا (ویرایش کرونا 19) عذرخواهی کرد.

به گفته Nippon Keizai Shimbun (Nikkei) ، NHK و Asahi Shimbun ، نخست وزیر سوگا در آن روز در کمیته بودجه مجلس نمایندگان حضور یافت و گفت: “مردم احساس ناراحتی می کنند. عدم ایجاد یک سیستم (پزشکی) که به شما امکان می دهد آزمایشات لازم را دریافت کنید در صورت لزوم ، به عنوان یک فرد مسئول “بسیار متاسفم.”

وی درباره فرد آلوده ای که پس از تأیید در حین مراقبت در منزل بدون بستری شدن در بیمارستان فوت کرد ، گفت: هدف ما این است که دسترسی افراد به درمان را برای درمان فراهم کنیم.

در همان زمان ، وی همچنین ابراز تمایل کرد تا در مورد “مسابقه سه هفته ای” پیشنهادی دولت ژاپن تأمل کند. در تاریخ 25 نوامبر سال گذشته ، دولت ژاپن گفت که سه هفته آینده یک دوره بازی است و عفونت را سرکوب می کند. ساعات کاری رستوران ها و غیره به 22 ساعت کاهش یافت. طبق گفته رسانه های ژاپنی در آن زمان ، تعداد عفونت ها افزایش یافته بود. در آن زمان دولت ژاپن در اعلام وضعیت اضطراری محتاط بود.

نخست وزیر سوگا گفت: “اکنون ما زمان (افتتاح رستوران) را به 20 ساعت کاهش می دهیم ، اما فکر می کنم این قسمت حذف شده است.”

علاوه بر این ، نخست وزیر سوگا بر قصد برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک در تابستان امسال در توکیو تأکید کرد.

وی گفت: “من می دانم که مردم از بسیاری جهات نگران هستند. ما یک سیستم ایمن و ایمن به عنوان اقدام متقابل برای کرونا 19 آماده خواهیم کرد.”

در مجموع 86٪ نظرسنجی های منتشر شده توسط NHK در تاریخ 25 ام گفته است که بازی های المپیک توکیو باید به تعویق بیفتد یا لغو شود. در مجموع 84٪ نظرسنجی های منتشر شده توسط Sankei Shimbun در تاریخ 26 ام ، دیدگاه های منفی در مورد میزبانی المپیک را نشان می دهد.

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] نخست وزیر ژاپن ، یوشیهیده سوگا ، در محل اقامت نخست وزیر در 22 ام در جلسه ستاد تاج 19 صحبت کرد.

نخست وزیر سوگا گفت ، “ما احساس بحران شدیدی داریم” در مورد ویروس جهش یافته COVID-19. “برای جلوگیری از شیوع عفونت در کره ، با جلوگیری از هجوم ، اقدامات میزوگی (اقدامات جلوگیری از منابع آلودگی در مرزها ، بنادر و هواپیمایی) و سیستم نظارت را تقویت خواهیم کرد.”

وی انکار کرد که وقتی از او س askedال شد که آیا “پرداخت 100000 ین به ازای هر نفر” که سال گذشته به دلیل بحران کرونا 19 پرداخت شده بود را از سر می گیرد ، منکر این شد که “من قصد ندارم نرخ ثابت ویژه را دوباره پرداخت کنم”.

حزب مخالف درخواست حذف بودجه مربوط به برنامه دولت برای حمایت از سفر “برو به سفر” در سومین بودجه اصلاح شده (بودجه تکمیلی) در سال 2020 را رد کرد و گفت: “این بودجه ای است که می تواند به درستی به ویروس کرونا پاسخ دهد”. .. کرد

Go-To-Travel سیاست اصلی نخست وزیر سوگا است ، اما در برابر افزایش سریع تعداد افراد آلوده به کرونا 19 مورد انتقاد افکار عمومی قرار گرفته است. این سیاست با صدور اعلامیه اضطراری برای در مجموع 11 دولت محلی از جمله توکیو.

وی گفت: “من فروتنانه می پذیرم” افت رتبه را برای تصویب در هیئت دولت. وی در مورد دلیل این کاهش ، تحلیل کرد که “معمولاً انتقادات زیادی در مورد اقدامات متقابل علیه کرونا 19 وجود دارد. اقدامات متقابل برای جلوگیری از شیوع عفونت درک عمومی دریافت نکرده اند.”

موافقت نخست وزیر سوگا چهار ماه پس از روی کار آمدن سقوط کرد. در نتیجه نظرسنجی از رسانه های اصلی ، در محدوده 30٪ ثبت شده است. انتقاد از انتشار دیرهنگام اعلامیه فوق العاده و شکایات مربوط به مخالفت کرونا 19 به عنوان زمینه ای برای کاهش شدید تحلیل شد. با این حال ، فقط نظرسنجی راست گرای سانکی شیمبون 50٪ را گزارش کرده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *