[ad_1]

در رویداد سالانه آنلاین معلمان روستایی شرکت کنید

پیوند_انتخابی
[베이징=AP/뉴시스] در 18 دسامبر 2018 (به وقت محلی) در کنگره خلق در پکن ، چین ، چهلمین سالگرد سیاست اصلاح و گشودگی چین برگزار شد. این عکس ، ما یون ، بنیانگذار Alibaba را نشان می دهد که در این مراسم شرکت می کند. 2021.01.06.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = ما یون ، بنیانگذار Alibaba ، بزرگترین شرکت تجارت الکترونیکی چین ، پس از نزدیک به سه ماه ظهور کرد ، که پس از صدای تلخ به مقامات در اکتبر گذشته ناگهان ناپدید شد.

به گفته یونهاپ جوبو و چونموک شینمون ، رئیس جمهور سابق ما یون در تاریخ 20 ام در ملا public عام ظاهر شد و در یک کنفرانس ویدیویی با 100 معلم در روستاهای چین شرکت کرد.

امروز صبح ، رئیس جمهور سابق ما گفت: “بیایید وقتی بحران با ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) پایان یافت ، دوباره ملاقات کنیم” ، وی در یک نشست آنلاین با 100 معلم روستایی در چین گفت.

در همین راستا ، مقاله ای در صفحه اصلی علی بابا تحت عنوان “آقای ما به جلسه ای با معلمان در راپاجه آمد (8 دسامبر در تقویم 8 قمری)” همدردی ما را ابراز داشت.

صندوق منافع عمومی ما یون نیز حضور خود در این رویداد رسمی را تأیید کرده و از سال 2015 ، هر ساله مراسم اهدای جایزه معلم Ma Yun Hiangchon را در Sanya ، استان Hainan برگزار می کند. توضیح داده شده

در پرونده امسال ، صندوق خدمات عمومی اعلام کرد که مراسم اهدای جایزه برای اولین بار در قالب ویدئو به دلیل پیامدهای کرونا 19 برگزار شد و رئیس جمهور سابق ما یون چهره خود را به موقع در مراسم آنلاین نشان داد.

یک مقام صندوق گفت که ما یون در پروژه های آموزش خدمات عمومی تلاش زیادی کرده است.

ما یون از مقامات مالی چین در مجمع مالی در شانگهای در 24 اکتبر سال گذشته انتقاد کرد. در آن زمان ، او گفت ، “شما برای تنظیم فرودگاه ها نیازی به استفاده از روش مدیریت قطار ندارید” و “شما نمی توانید آینده را با دیروز تنظیم کنید.”

از آن زمان ، ما یون از جای خالی محو شد و رسانه های اجتماعی (SNS) و رسانه ها نظریه انقراض و کیمیاگری را مطرح کردند.

در نوامبر سال گذشته ، رگولاتورهای چینی از کارمندان Ant Group ، یک شرکت تابعه Alibaba fintech ، از جمله Ma Yun ، خواستند و اندکی پس از آن ، ورود همزمان گروه Ant در شانگهای و هنگ کنگ لغو شد.

برخی از ناظران گفتند كه تعلیق IPO گروه مورچه مستقیماً توسط رئیس جمهور شی جین پینگ كه مشتاق اظهارات ما یون بود ، دستور داده شد.

علاوه بر این ، تنظیم کننده ضد انحصاری ، سازمان نظارت بر بازار دولتی ، تحقیق در مورد نقض قوانین ضد انحصاری Alibaba و فشار بر ما و Alibaba را ادامه داد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *