[ad_1]

طبق گزارش ها شفاف، سرلشکر حسین سلامی ، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، در مراسم افتتاح واکسن نوترکیب در دانشگاه باکیاتالا و آغاز آزمایش بالینی واکسن نورا ، که صبح امروز ، یکشنبه ، ژوئیه انجام شد 27 در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) “صعود به قله ها همیشه دشوار است ، عبور از پشته ها و ارتفاعات دشوار است ، اما هیچ ملتی نمی تواند به قله های پیشرفت و اعتبار برسد بدون اینکه از عربستان سعودی پیروی کند.”

وی ادامه داد: تا زمانی که ملتی رویاهای خود را به واقعیت تبدیل نکند ، رشد نخواهد کرد. عظمت هر ملتی بستگی به اوج تلاش و وسعت آرزوها و افق های طولانی نگرش دارد. هر ملتی که نتواند رویدادی را رقم بزند رشد نخواهد کرد.

فرمانده کل سپاه تأکید کرد: ما در یک جنگ جهانی بزرگ هستیم که محور بزرگ آن استقلال ملی ما است و جهان قدرتمند تصمیم گرفته است که جلوی ما را بگیرد اما ما نیز تصمیم گرفتیم این جامعیت را به عهده بگیریم.

فرمانده کل سپاه تأکید کرد: ما همچنین تصمیم گرفته ایم این اهمیت زیبا و مقدس رشد کشور و ملت خود را به هر قیمتی مانند یک لباس طلایی و درخشان پوشش دهیم. ما مسیری طولانی را طی کرده ایم و قطعاً عبارات دشواری برای گذر از آن وجود دارد.

وی با اشاره به تحریم های ظالمانه ای که دشمنان علیه کشورمان اعمال کرده اند ، گفت: “کسانی که از دموکراسی ، آزادی ، امنیت و پیشرفت در دنیا صحبت می کنند علاقه مندند فرزندان ما در آغوش مادران خود بمیرند. برای زنده ماندن ، آنها برنامه ذهنی زیرا کشور ما فقر ، گرسنگی و عقب ماندگی است و به همین دلیل آنها به ما اجازه انتقال پول برای داروها و واکسن ها را نمی دهند و همچنین اجازه تأمین نیازهای مردم را نمی دهند.

فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه ما یک ملت استثنایی هستیم ، اظهار داشت: ملتی که توانست در میان محاصره چنین افتخارات بزرگی ایجاد کند ، قطعاً یک ملت غافلگیر کننده و استثنایی است.

سرلشکر سلامی ادامه داد: “پرستاران ما هزینه مردم را پرداخت کردند و این رمز پیروزی ما در یک سال و نیم گذشته بود.” دست همه پزشکان و پرستاران و همه کادر پزشکی را می بوسم.

وی گفت: “ما تصمیم گرفته ایم در هر پدیده ای یکی از کشورهای پیشرو در جهان باشیم و امروز در بسیاری از زمینه ها یکی از کشورهای پیشرو هستیم.” “ما هواپیماهای بدون سرنشین داریم که 7000 کیلومتر پرواز می کنند و همه جا فرود می آیند.”

فرمانده کل سپاه ادامه داد: ما مردانی از مناطق سخت هستیم و به همه دنیا می گوییم که میدان را ترک نخواهیم کرد و می دانیم که با تدابیر فنی و علمی سرانجام تمام حصارهای سخت محاصره را نابود خواهیم کرد . “ما این واکسن ها را به افراد فقیر در کشورهای دیگر می دهیم و ملت عزیز ما می تواند مطمئن باشد که پرچم های امید را بالاتر از همیشه برافراشته می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *