[ad_1]

طبق گزارشات شفافامروز (یکشنبه) ، فالح الفیاض ، فرمانده حشدالشعبی عراق ، با سرلشکر حسین سلامی ، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیدار کرد.

در این دیدار ، سرلشکر سلامی حضور مشترک رئیس جمهور عراق و فرمانده حشدالشعبی در سیزدهمین مراسم افتتاحیه ریاست جمهوری ایران را حاوی پیام های مهمی توصیف کرد و از نقش راهبردی حشدالشعبی در پیروزی عراق بر عراق ، داعش و حصول اطمینان از امنیت و ثبات آنچه ما امروز به نام افول ایالات متحده در صحنه جهانی در مورد آن صحبت می کنیم ، بخش مهمی از آن در عراق اتفاق افتاد ، یعنی مقاومتی که در این کشور شکل می گیرد آمریکایی ها را تضعیف و فرسوده کرده و با افزایش هزینه های آنها را بین دو شر قرار می دهد. او گفت اگر آنها بمانند ، آسیب می بینند و اگر عراق را ترک کنند ، شکست خواهند خورد.

وی افزود: حرفه های اصلی همیشه در میدان بازی می شوند و نیروهای سیاسی واقعی نیروهای میدانی هستند و حشدالشعبی در این زمینه استثنایی است و انشاءالله قدرت او به عنوان نیروی دفاعی جهاد با آرمانهای بزرگ ، ایمان قوی ، انسجام درونی و نظم و انضباط بالا. “

فرمانده کل سپاه ویژگی های حشدالشعبی را ضامن دوام و نقش تعیین کننده و م ofثر این نبرد در آینده عراق عنوان کرد و خاطرنشان کرد:

ژنرال سلامی راز اصلی موفقیت مقاومت و قیام مردمی را اتحاد و ارتباط آنها با مردم و نهادینه سازی این درک می داند که شما از عزت و امنیت آن دفاع می کنید. اگرچه قسمت های دشواری از مبارزه را پشت سر گذاشته اید ، اما هرگز نباید از ترفندهای دشمن چشم پوشی کرد.

وی گفت: “ارتباط ما با شما ایمان ، اسلام ، دین و صرف نظر از مرزهای جغرافیایی است.” نجف ، کاظمین و سامرا آماده فداکاری او هستند.

فرمانده سپاه در پایان تاکید کرد: “ما در جبهه مقاومت و در ادامه این نبرد بزرگ حامی شما هستیم و امیدواریم قطعنامه مجلس ملی عراق در مورد خروج نیروهای آمریکایی از این کشور اجرایی شود. بصورت عملی و مثر “حضور اشغالگران همچنان ادامه خواهد داشت.

فالح الفیاض ، فرمانده حشدالشعبی در عراق نیز با قدردانی از حمایت ملت ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مردم عراق و حشدالشعبی ، مبارزات شهید حاج قاسم سلیمانی را ستود و گفت: حاج قاسم سلیمانی و تلاش ابومهدی مهندس که جان خود را فدا کرد ؛ او میداند.

وی افزود: دشمن تصور می کرد با شهادت حاج قاسم می تواند منشأ خوب مقاومت و قیام مردمی را ببخشد؛ اما طبق برنامه و سنت الهی و با برکت خون شهدا و کمک نامرئی ، این روند در حال پیشرفت است و تصمیم ایالات متحده برای خروج از عراق پس از شهادت شهدای عزیز بسیار بزرگ و مهم بود. رویداد.

فالح فیاض با بیان اینکه مردم عراق و حشدالشعبی سپاه را گران قیمت می دانند به خاطر خون حاج قاسم و کمک های وی ، افزود: ما به مدل سپاه با ویژگی های انقلاب اسلامی افتخار می کنیم و امروز آن را در نظر می گیریم. وظیفه ما استفاده از تجربیات سپاه با قوانین و ویژگی های عراق است. “ما روزی را که رسانه های آمریکایی نقشه سوزان عراق پس از ورود داعش را نشان دادند ، هرگز فراموش نخواهیم کرد.

فرمانده حشدالشعبی نعمت ائمه (ع) ، مرجعیت و شهدا را عامل روحیه جهادی در عراق می داند و تأکید می کند: در عراق هیچ نیرو یا دولتی نمی تواند با حشدالشعبی دوست باشد عراق

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.