[ad_1]

“من می خواهم با دولت ژاپن همکاری کنم و دعوت مقامات ارشد کره شمالی به بازی های المپیک توکیو را هماهنگ کنم.”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]خبرنگار جو سانگ چول = رئیس جمهور مون جائه این با حضور در “کنفرانس مطبوعاتی سال نو برای سال 2021” که صبح روز هجدهم به طور مختلط در خانه آبی برگزار شد ، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. 2021.01.18. [email protected]

[서울=뉴시스] روزنامه کیم هه سل = رئیس جمهور مون جه این در جستجوی گفتگو با نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا در آستانه بازیهای المپیک توکیو در تابستان امسال است ، روزنامه ژاپنی Mainichi در تاریخ 20 ام گزارش داد.

ماینچی در مقاله ای از سئول در آن روز به نقل از یك مقام ناشناس دولت كره جنوبی گفت: “رئیس جمهور مون با نخست وزیر سوگا قبل از بازی های المپیك توكیو ملاقات كرد و با دولت ژاپن هماهنگ كرد تا مقامات ارشد دولت كره شمالی را به بازی های المپیك توكیو دعوت كند. من می خواهم.”

این روزنامه از طرف یك مقام دولت كره جنوبی بیانیه داد كه نگرش رئیس جمهور مون به ژاپن در كنفرانس مطبوعاتی سال نو هجدهم برای بهبود روابط با كره شمالی است.

مانیچی گفت که هدف رئیس جمهور مون سفر به ژاپن و ارائه همکاری های مربوط به المپیک از طرف پارک جی وون ، رئیس سرویس اطلاعات ملی و کیم جین پیو ، رئیس فدراسیون کنگره کره و ژاپن در ماه نوامبر است.

در روز هشتم ، تصمیم دادگاه کره برای جبران آسایش زنان ، روابط بین کره و ژاپن را بدتر کرد و رئیس جمهور مون به طور مستقیم آمادگی خود را برای حل مسئله روابط کره و ژاپن در کنفرانس مطبوعاتی امسال ابراز کرد. این تفسیر به این دلیل بود که به خانه آبی سرایت کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *