[ad_1]

پیوند_انتخابی
[베를린=AP/뉴시스] ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا ، یک شرکت خودروی الکتریکی آمریکایی ، در مراسمی که در اول (به وقت محلی) در برلین آلمان برگزار شد ، شرکت کرد. 12/02/2020

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هی کیونگ = ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا ، یک شرکت خودروی الکتریکی آمریکایی ، فاش کرد که یک تراشه رایانه در مغز میمون کاشته شده است تا میمون ها بازی های ویدئویی را با فکر در ذهن خود انجام دهند.

بر اساس گزارش های CNC’s 1 (به وقت محلی) ، او اخیراً در مصاحبه ای رسانه ای فهمید که طوفان مغزی و عصب شناسی “Neurallink” که وی تاسیس کرده است چنین آزمایشی را انجام می دهد.

ماسک توضیح داد که Neurallink یک تراشه کامپیوتر در مغز میمون قرار داده است که به یک بازی ویدیویی متصل می شود و با استفاده از سیم های کوچک مغز میمون را به تراشه متصل می کند.

وی گفت Neurallink متوجه خواهد شد که آیا میمون ها می توانند از تراشه ها برای بازی با یکدیگر استفاده کنند. Mind Pong به یک بازی ویدیویی گفته می شود که در آن از بدن استفاده نمی شود ، بلکه فقط با فکر است.

ماسک تأکید کرد که میمون مورد آزمایش “رقت انگیز نیست” و “سخت است که ببینیم تراشه به کجا رفته است”.

وی گفت که یک ماه بعد میمونی را که با تراشه بازی ویدیویی کاشته شده کشف خواهد کرد.

ماسک افزود که با کاشت تراشه در بیماران مبتلا به آسیب مغزی یا نخاعی ، “امیدوارم فقط با فکر بتوانید ماوس کامپیوتر ، تلفن همراه یا سایر دستگاه ها را کنترل کنید.”

پیش از این ، ماسک در آگوست سال گذشته تراشه های رایانه ای را در سه خوک کاشت. وی صحنه ای را نشان داد که در آن تظاهرات پخش شده از یوتیوب ، سیگنال های عصبی خوکی به نام گرتورد ، که دو ماه پس از کاشت تراشه در مغز خود زندگی می کرد ، ثبت شد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.