[ad_1]

پیوند_انتخابی
[홍콩=AP/뉴시스] لیست Ant Group ، زیرمجموعه مالی Alibaba ، بزرگترین شرکت تجارت الکترونیکی چین ، به رتبه 3 رسید. طلسم مورچه مورچه ، در 23 اکتبر در شعبه هنگ کنگ گروه مورچه نصب شد. 11/04/2020

[서울=뉴시스] خبرنگار Ye-sung Moon = ادعایی مبنی بر اینکه Ant Group ، یک شرکت فین تک زیر مجموعه علی بابا ، تحت فشار مقامات ، تجارت مالی خود را به یک شرکت هلدینگ تبدیل خواهد کرد.

روزنامه وال استریت ژورنال ایالات متحده (WSJ) در تاریخ 27th (به وقت محلی) گزارش داد که Ant Group پیشنهادی را برای سازماندهی مجدد تجارت با استناد به منابع ناشناس ارائه داده است.

اگر مورچه گروه به یک شرکت هلدینگ مالی تبدیل شود ، باید توسط بانک ملی ، بانک مرکزی چین کنترل شود ، که این امر محدودیت های تجاری خود را بیشتر می کند. در ابتدا ، Ant Group قصد دارد یکی از شرکت های تابعه خود را به یک شرکت هلدینگ مالی تبدیل کند و شرکت مادر Ant Ant به عنوان یک شرکت فناوری اطلاعات (IT) فعالیت خواهد کرد ، نه به عنوان یک شرکت مالی.

یک منبع گفت: “طرح ساماندهی مشاغل ارائه شده توسط گروه مورچه می تواند قبل از تعطیلات سال نو میلادی پس از بررسی توسط کمیته توسعه ثبات مالی به رهبری معاون نخست وزیر لیو هی نهایی شود.”

منبع دیگری افزود: “طرح ساماندهی باید توسط کمیته نهایی توسعه ثبات مالی تصویب شود.”

در مورد این گزارش ، گروه مورچه ، بانک ملی و کمیته نظارت و مدیریت بانکی (هیئت نظارت Eunbo) از اظهار نظر در این باره خودداری کردند.

لی کانگ ، رئیس بانک ملی کره ، اخیراً به دلیل اظهارات تا حدودی اطمینان بخش در مورد لیست گروه مورچه مورد توجه قرار گرفت.

به گزارش CNBC در تاریخ 27th (به وقت محلی) ، رئیس بانک لی در یک میزگرد در مجمع جهانی اقتصاد (انجمن داووس ، WEF) گفت که اگر Ant Ant مشکلاتی از جمله حفظ حریم خصوصی مصرف کننده را حل کند ، یک IPO می تواند دوباره مطرح شود. .

در ابتدا گروه مورچه قصد دارد سهام شانگهای ، چین و هنگ کنگ را در تاریخ 5 نوامبر سال گذشته وارد لیست کند. انتظار می رود IPO گروه Ant حدود 34.5 میلیارد دلار (حدود 39 تریلیون بوی بد) جذب کند که بیشترین مقدار از زمان افتتاح بازار سهام جهانی است.

با این حال ، در تاریخ 3 نوامبر ، بورس اوراق بهادار شانگهای اعلام کرد که فهرست گروه مورچه را متوقف می کند. اندکی پس از اعلام بورس اوراق بهادار شانگهای ، گروه مورچه اعلام کرد که لیست آن در هنگ کنگ نیز به تأخیر افتاده است.

متعاقباً ، وزارتخانه هایی مانند بانک ملی ، انجمن نظارت یونبو ، کمیته نظارت و مدیریت اوراق بهادار (افزایش و کاهش مشارکت) و اداره ملی ارز مصاحبه های مشترکی با مدیران گروه مورچه ها انجام دادند و در مورد ادعای نقض قانون ضد انحصاری علی بابا تحقیق کردند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *