[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]وزیر اتحاد لی یونگ در سومین کنفرانس دعوت از باشگاه روزنامه نگاران خارجی در سئول ، که در مرکز مطبوعاتی یونگ گو در سئول برگزار شد ، صحبت کرد. (عکس = تهیه شده توسط وزارت وحدت) 2021.02.03. [email protected]

[서울=뉴시스] گزارشگر لی جه وو = در حالی که لی یونگ وزیر وحدت بر انعطاف پذیری ایالات متحده در رابطه با تحریم های کره شمالی تأکید کرد ، کارشناسان آمریکایی پیش بینی می کنند که تخفیف تحریم ها علیه کره شمالی تنها با اقدامات هسته ای قابل توجهی از کره شمالی انجام می شود.) گزارش شده

وزیر لی یونگ در سومین نشست خبری مطبوعاتی خارجی در سئول گفت که تحریم های انعطاف پذیر علیه کره شمالی می تواند در تسهیل گفتگوهای هسته ای سازی نقش داشته باشد و ایالات متحده را به انعطاف پذیری دعوت کرد. وی موضع خود را مبنی بر اینکه در واقع با تحریم های اضافی علیه کره شمالی مخالف است ابراز داشت و گفت: “افزایش تحریم ها فقط یک روش خوب نیست”.

پاتریک کرونین ، رئیس م Instituteسسه تحقیقات امنیت آسیا و اقیانوسیه موسسه هادسون گفت: “در اصل ، کاهش تحریم ها باید با اقدامات کره شمالی مطابقت داشته باشد” و گفت که “برای تولید مثمر ثمر گفتگو با کره شمالی” متقابل است. . “

وی گفت: “ابزارهای تشویقی و دلسرد کننده همیشه می توانند گسترش یافته یا تقویت شوند.” “تا آنجا که به تاکتیک های فشار مربوط می شود ، ما اکنون می دانیم که تعدادی از اقدامات با هدف فشار بر کره شمالی فقط محرک های نمادین هستند. من باید بدانم.”

دولت بایدن همچنین توصیه می کند که ابتدا باید یک چشم انداز استراتژیک ، طرحی برای نحوه تعامل ایالات متحده با متحدان و شرکای کره شمالی و نحوه برخورد با حکومت کره شمالی تدوین شود.

استفان نوفر ، مدیر ارشد جامعه کره و استاد دانشگاه کلمبیا ، گفت که دولت کره جنوبی انتظارات و امیدهای روشنی را برای تخفیف تحریم ها و از سرگیری گفتگوها داده است.

در همان زمان ، ایالات متحده در حال بررسی موضوعات مختلف ، از جمله تشدید تحریم ها و ابزارهای دیپلماتیک است ، همانطور که تونی بلینکلن ، وزیر امور خارجه گفت ، و اشاره به ارتش و حقوق بشر به عنوان ابزارهای بالقوه اضافی فشار.

مدیر مرکز تجزیه و تحلیل نیروی دریایی کن گاس (CNA) موافقت می کند که برای از سرگیری مذاکرات خلع سلاح هسته ای با کره شمالی در مراحل اولیه کاهش تحریم ها لازم است ، اما پیش بینی می کند که این دیدگاه در ایالات متحده جنب و جوش پیدا نکند.

وی گفت: کره جنوبی با خلاقیت تلاش می کند تا حرکت دیپلماسی با کره شمالی را حفظ کند ، اما از نظر سیاسی بسیار دشوار به نظر می رسد در حال حاضر تعامل جدی با کره شمالی برای همه دولت های ایالات متحده ، به استثنای دولت دونالد ترامپ ، جایی که ) سنتی نبود. “گفتم.

مدیر کو سو گفت در حالی که وزیر امور خارجه بلینکلن به صراحت گفته است که ایالات متحده مایل است از انعطاف پذیری استفاده کند ، این بدان معنا نیست که تحریم ها را کاهش می دهد بدون آنکه کره شمالی ابتدا اقداماتی برای هسته ای سازی کند.

وی افزود چین از تحریم های اضافی علیه کره شمالی حمایت نخواهد کرد و تحریم هایی که با مشوق ها همراه نباشد کره شمالی را به مذاکرات باز نمی گرداند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *