[ad_1]

“امضای تصویب لایحه مجلس … بررسی اقدامات اداری احتمالی”
سومری وارن 55 میلیون درآمد به ازای هر نفر … فرصتی علیه جمهوری

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در مورد سیاست خارجی در دفتر وزارت امور خارجه ایالات متحده در چهارم (به وقت محلی) صحبت می کند. 2021.02.05.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ برنده شد = جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، در حال تلاش برای طرحی برای لغو وام های دانشجویی به عنوان بخشی از درمان بیماری همه گیر ویروس کرونا (تاج 19) است ، رسانه های آمریکایی در 4 (به وقت محلی) گزارش دادند.

سخنگوی کاخ سفید ، جن ساکی در توییتر خود گفت: “رئیس جمهور بایدن به حمایت از کاهش وام های دانشجویی برای آسایش دانشجویان و خانواده ها ادامه می دهد.” اگر فرصت ثبت نام دارید ، من از آن استقبال می کنم. “

گزارش شده است که این بازبینی توسط مشاور حقوقی کاخ سفید انجام شده است.

بیانیه ساکی به معنای تغییر در محتوای جلسه توجیهی کاخ سفید صبح امروز است ، The Hill را تحلیل می کند. دلیل این امر آنست که اگرچه در گذشته وی از پردازش دو جانبه لوایح حمایت کرده است ، اما امکان انجام اقدامات اداری را که نیازی به رضایت مجلس نیست ، ارائه می دهد.

ساکی آن روز در جلسه توجیهی گفت: “رئیس جمهور بایدن از لغو 10 هزار دلار وام دانشجویی فدرال هر شخص (حدود 11 میلیون دلار درآمد) پس از شیوع ویروس کرونا حمایت کرده است.” در این صورت ، او منتظر امضای آن است. “

پیش از این ، رئیس جمهور بایدن مطابق با سیاست های دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، تعلیق پرداخت اصلی وام های دانشجویی و سود فدرال را تا سپتامبر تمدید کرد.

گزارش شده است که در ایالات متحده بیش از 43 میلیون نفر 1.6 تریلیون دلار بدهی دانشجویی دارند.

سناتور چاک شومر ، رهبر حزب دموکرات و نماینده سناتور لیبرال الیزابت وارن ، طرحی را برای لغو وام های دانشجویی به سرانه 50 هزار دلار (حدود 55 میلیون دلار درآمد) پیشنهاد کرده است.

دوچیل گفت ، اما این احتمالاً با مخالفان جمهوری خواه درگیر خواهد شد و برخی از منتقدان این سال را مطرح می كنند كه آیا وزیر آموزش صلاحیت قانونی برای گرفتن وام دانشجویی را دارد یا خیر.

◎ خبر مطبوعات هم اندیشی [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *