[ad_1]

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = در حالی که سرمایه گذاران مورچه آمریکایی در حال جنگ با فروش کوتاه هستند ، قیمت های بین المللی نقره به بالاترین سطح در هشت سال گذشته رسیده است.

طبق گزارش Market Watch در تاریخ اول (به وقت محلی) ، نقره تحویل در ماه مارس در بورس کالای نیویورک (COMEX) در آن روز در 29.418 به پایان رسید که 9.3٪ (2.50 دلار) بیشتر از روز قبل است.

طبق بازار داو جونز ، این بالاترین بالاترین میزان در حدود هشت سال از 19 فوریه 2013 است. از 13 جولای 2011 ، بالاترین میزان افزایش روزانه را نشان می دهد.

صندوق شاخص فهرست نقره ای (ETF) نیز در آن روز افزایش یافت.

طبق گزارش CNBC و گاردین انگلیس ، افزایش قیمت نقره در طول روز توسط مورچه ها انجام شد. جامعه آنلاین آمریکایی Reddit ، YouTube ، Twitter و دیگران. منشأ آن فروش نقره بود. # Silversqueeze در توییتر در حال گسترش است. Reddit مکانی است که سرمایه گذاران مورچه در خرید فشرده GameStop پیشرو هستند.

دلیل آن این است که مورچه ها فروش نقره را آغاز کرده اند ، زیرا ادعا می شود که افزایش قیمت نقره می تواند به سرمایه گذاران بزرگ خسارت وارد کند. در پاسخ به واکنش در برابر نیروهای فروش کوتاه وال استریت که از افت قیمت سهام بهره می برند ، همان منطق خرید و توقف فشرده بازی است.

با این حال ، بر اساس Marketwatch ، برخلاف GameStop ، تأثیر مورچه ها در بازار نقره که حدود 1.5 تریلیون دلار هزینه دارد ، دشوار است.

در این روز ، قیمت طلا نیز افزایش یافت. طلا برای تحویل آوریل با قیمت 1863.90 دلار به پایان رسید که هر اونس 0.7٪ (13.60 دلار) است. دیوید مادن ، تحلیلگر بازار در CMC Market ، پیش بینی می کند که این افزایش در مقایسه با قیمت نقره اندک باشد ، اما روند صعودی ادامه خواهد داشت.

قیمت های بین المللی نفت نیز افزایش یافته است. نفت خام وست تگزاس (WTI) برای تحویل در ماه مارس در بورس کالای نیویورک 2.6٪ (1.35 دلار) در هر بشکه جهش کرد. در بورس آتی لندن ICE Brent برای مارس 2.6٪ (1.35 دلار) افزایش یافت و به 53.55 دلار نزدیک شد.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *