[ad_1]

پیوند_انتخابی
[뉴욕=AP/뉴시스] خرده فروش بازی های ویدیویی فروشگاه GameStop در نیویورک ، ایالات متحده آمریکا در تاریخ 28 ژانویه (به وقت محلی). 2021.02.01.

[서울=뉴시스] خبرنگار لی جائه وو = قیمت سهام ایالات متحده Gamestop ، که به دلیل خرید سرمایه گذاران جداگانه ای که با قدرت فروش کوتاه مدت مخالف بودند ، افزایش یافت ، روز به روز کاهش یافت.

براساس CNBC در تاریخ 4 (به وقت محلی) ، GameStop در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) در این روز با 53.50 دلار به پایان می رسد ، که 42.11٪ کمتر از میدان جنگ است. سهام Gamestop پس از 7:20 بعد از ظهر در همان روز ، در معاملات 6.45٪ افت به 50.05 دلار کاهش یافت.

CNBC گفت که این هفته افت قیمت سهام GameStop به 83 درصد رسیده است. CNBC اضافه کرد که این کاهش حتی پس از آنکه رابین هود ، یکی از برنامه های اصلی بازار سهام ایالات متحده ، محدودیت تجارت سهام GameStop را به حداکثر 500 سهم افزایش داد ، ادامه داشت.

GameStop ، خرده فروش بازی های ویدیویی ایالات متحده ، سال گذشته به عنوان سهام سکه با قیمت سهام کمتر از 10 دلار رفتار می شد ، اما یک بار قیمت سهام به جهش 400 دلار رسید زیرا سرمایه گذاران انفرادی از کاهش قیمت سهام کوتاه فروش فرو ریختند.

صندوق پرچین ، که منجر به فروش اولیه اولیه برای خرید سرمایه گذاران منفرد شد ، ضررهای زیادی را گزارش داد و به عنوان یک مورد غیرمعمول گزارش شد که در آن سرمایه گذاران منفرد سرمایه گذاران نهادی را شکست می دهند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *