[ad_1]

“رقابت برای ارسال امید و شهامت به جهان”

پیوند_انتخابی
[다보스=AP/뉴시스]نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا (صفحه نمایش) در 29 امین نشست (به وقت محلی) در مجمع جهانی اقتصاد (مجمع داووس) سخنرانی تصویری می کند. 30.01.2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = نخست وزیر ژاپن ، یوشیهیده سوگا ، علی رغم ترس از شیوع چهارم عفونت ویروس کرونا ، اراده خود را برای میزبانی المپیک توکیو مجدداً تأیید کرد (کرونا 19).

براساس NHK و AP ، نخست وزیر سوگا در یک سخنرانی تصویری در مجمع جهانی اقتصاد (فروم در داووس) در تاریخ 29 (به وقت محلی) ، در مورد برگزاری بازیهای المپیک در توکیو در تابستان امسال گفت ، ما مصمم هستیم که رقابت برای ارسال “

وی بازی های المپیک را “نماد وحدت جهان” توصیف کرد. وی همچنین ابراز تمایل کرد که یک المپیک ایمن برگزار کند و تأکید کرد که این امر باعث کنترل هرچه سریعتر وضعیت آلودگی با تاج 19 در ژاپن خواهد شد.

وی گفت: “ما باید از این اپیدمی درس بگیریم و برای پاسخگویی به بحران در آینده آماده شویم.” برای این منظور ، “تحقیقات سازمان بهداشت جهانی (WHO) باید به روشی شفاف و قاطع انجام شود.”

نخست وزیر سوگا گفت: “همه جهان به مبارزه با تاج 19 ادامه می دهند.” “ژاپن تمام تلاش خود را برای رفع آن در اسرع وقت انجام خواهد داد. با کمک مردم ، من خودم بر مشکلات پیش زمینه غلبه خواهم کرد در این مبارزه. “

ژاپن به دلیل گسترش کرونا 19 در سال گذشته ، میزبانی المپیک توکیو را به مدت یک سال به تعویق انداخت ، اما روند آلودگی کاهش نیافته است. بیش از 7000 مورد تأیید شده جدید در یک روز در هشتم این ماه رخ داده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *