[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]در تاریخ 30 دسامبر سال گذشته (به وقت محلی) ، Jeonbuk Hyundai Motors Gustavo در هتل بوتیک Al Aziya در دوحه ، قطر در PCR تست PCR را پشت سر گذاشت. 2021..02. 04 (عکس = تهیه شده توسط فدراسیون فوتبال حرفه ای کره) [email protected]

[서울=뉴시스] خبرنگار لی جائه وو = همزمان با شیوع مجدد ویروس کرونا ویروس (کرونا 19) در قطر ، دولت قطر یک سری مقررات را برای محدود کردن حضور عمومی و خصوصی در 80 (در زمان سوم) به 80٪ تنظیم کرده است. با این حال ، تصمیم بر این شد که همچنان عبادت روزهای هفته یا جمعه در مساجد مجاز باشد.

به گزارش الجزیره در سوم ، دولت قطر مجموعه ای از محدودیت ها را برای جلوگیری از گسترش کرونا 19 در شورای ایالت اعلام کرد.

اول ، مشاغل دولتی و خصوصی تعداد افرادی که در محل کار می کنند به 80٪ محدود می کند و بقیه مجبور می شوند از راه دور از خانه کار کنند. تعداد جلسات عمومی و خصوصی حداکثر به 15 نفر محدود بود. عروسی به طور کلی از برگزاری مجالس داخل منع شد. وی همچنین تصمیم گرفت محدودیت ظرفیت مدارس ، حمل و نقل عمومی و سینما را ادامه دهد.

بعلاوه ، دولت قطر استفاده از ماسک را هنگام خروج از خانه خود به هر دلیلی اجباری کرده است ، مگر اینکه تنها با ماشین در سفر باشید. علاوه بر این ، ادامه فعال کردن برنامه Ehteraz که سلامت افراد در حال خروج را نشان می دهد ، اجباری است.

این اقدام به استثنای ممنوعیت عروسی از تاریخ چهارم اجرا می شود. عروسی ها محدود به هفتم همان ماه است. با این حال ، در روزهای هفته و جمعه ، مراسم عبادت مسجد باز خواهد ماند. توالت و سرویس های حمام در مسجد همچنان بسته خواهد بود.

الجزیره توضیح داد که تعدادی از مقررات به دلیل یافتن علائم اولیه اپیدمی ویروس کرونا ، از جمله افزایش 85 درصدی تعداد بیماران بستری در کرونا 19 قطر در ژانویه ، اعلام شده است. وزارت بهداشت قطر اعلام کرد که توسط سومین تعداد بیماران با تاج 19 در این کشور 396 نفر افزایش یافته و به 152،491 نفر رسیده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *