[ad_1]

پیوند_انتخابی
[윌밍턴/AP=뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، در روز 15 ام (به وقت محلی) با ویلمینگتون ، کمیسر کوئینز ، از دلاور صحبت می کند. 2021.01.16

[서울=뉴시스] خبرنگار لی جائه وو = سرویس شبکه اجتماعی ایالات متحده (SNS) فیس بوک در پانزدهم (به وقت محلی) اعلام کرد که مانع ایجاد رویدادهای جدید در نزدیکی کاخ سفید ، کاپیتول و پایتخت ایالت در روز تحلیف خواهد شد. رئیس جمهور بایدن در 20 ام.

طبق CNBC در تاریخ 15th ، فیس بوک در یک پست وبلاگ منتشر شده در روز گفت که “این اقدام برای جلوگیری از استفاده مردم از سیستم عامل برای تحریک خشونت است.”

همچنین حسابها و صفحات مستقر در خارج از ایالات متحده را از ایجاد رویدادها در ایالات متحده منع می کند.

فیس بوک همچنین گفت که می تواند افرادی را که مرتباً خط مشی را نقض می کنند از ایجاد فیلم های زنده (جریان های زنده) ، گروه ها ، صفحات و رویدادها منع کند. وی افزود که در صورت لزوم می توان اقدامات تکمیلی را انجام داد.

فیس بوک اخیراً اعلام کرده است که قبل از مراسم تحلیف بایدن ، محتوای حاوی عبارت “جلوگیری از سرقت” را از خدمات خود حذف خواهد کرد.

فیس بوک در حال تشدید تحریم ها است ، مانند تعلیق حساب رئیس جمهور ترامپ برای باقیمانده دوره مسئولیت خود به دلایلی مانند دامن زدن به آشوب پس از حمله حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به برج پایتخت آمریکا در روز ششم.

فیس بوک در موقعیتی است که بیشتر شبیه سازی های نفوذ Capitol در بستر فیس بوک انجام نمی شود ، اما اذعان می کند که گروه های زیادی در سیستم عامل وجود دارد که می توانند شبیه سازی های نفوذ را مبادله کنند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *