[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]مین اونگ هلاینگ ، فرمانده کل ارتش میانمار (عکس = صفحه اصلی دستگیر شده فرمانده کل ارتش میانمار) 2021.02.03

[서울=뉴시스] گزارشگر Jaewoo Lee = فیس بوک ، یک شرکت شبکه اجتماعی (SNS) در ایالات متحده ، صفحه تلویزیون Miyawadi ، اپراتوری را که توسط ارتش در میانمار اداره می شود ، حذف کرد.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال (WSJ) در تاریخ 2 (به وقت محلی) ، فیس بوک صفحه تلویزیونی میاوادی را پس از کودتای ارتش میانمار در اول پاک کرد. تلویزیون میاوادی ، ارتقا دهنده ارتش میانمار ، درست قبل از حذف 33000 مشترک داشت. بیانیه مربوط به کودتا نیز از طریق این مکان صادر شد.

مسئول سیاست عمومی فیس بوک گفت: “فیس بوک از نزدیک تحولات سیاسی میانمار را دنبال می کند.” “ما در حال برداشتن مراحل برای متوقف کردن محتوایی هستیم که می تواند تنش ایجاد کند.”

وی همچنین گفت که محتوایی که نتایج آخرین انتخابات عمومی را تحریف کرده بود ، لیگ ملی اتحاد مردم دموکراتیک (NLD) ، به رهبری شورای ملی آنگ سان سوچی (NLD) ، مقدار زیادی برنده شده بود ، محتوایی که ستایش و حمایت از کودتا و محتوایی که باعث خشونت می شود.

فیس بوک حساب وی و صفحات ، گروه ها و حساب های مرتبط مانند صفحه تلویزیونی میاوادی را ممنوع کرد و اندکی پس از آنکه سازمان ملل متحد درخواست تعقیب فرمانده عالی متحدین میانمار مین اونگ هلاینگ در سال 2018 را به اتهام آزار و اذیت قبیله داد ، آن را از سیستم عامل حذف کرد. . با این حال ، صفحه Miyawadi V بعداً دوباره ظاهر شد.

فیس بوک در میانمار محبوبیت بیشتری پیدا می کند. به گفته WSJ ، از 50 میلیون نفر میانمار ، 27 میلیون نفر کاربر فیس بوک هستند و بسیاری از مردم میانمار معتقدند که فیس بوک مترادف با اینترنت است.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *