[ad_1]

پیوند_انتخابی
[하노이=AP/뉴시스]نگوین فو تانگ ، 76 ساله ، دبیر حزب کمونیست ویتنام و رئیس جمهور این کشور ، در سیزدهمین کنگره حزب کمونیست که در تاریخ 26 ام در مرکز کنگره ملی در هانوی ، ویتنام برگزار شد ، سخنرانی کرد. حزب حاکم کمونیست در ویتنام در یک کنفرانس 9 روزه حزب رهبری را برای هدایت کشور برای پنج سال آینده انتخاب کرد و در مورد مسیرهای آینده ، از جمله سیاست های رشد اقتصادی ، بحث کرد. 2021.01.26.

[서울=뉴시스] به گزارش آسوشیتدپرس ، به نقل از آژانس دولتی از ویتنام ، گزارشگر کیم جه یونگ = دبیر حزب کمونیست ویتنام ، نگوین فو تونگ در سی و یکمین دوره به عنوان دبیر برای یک دوره پنج ساله در کنفرانس حزب انتخاب شد.

حزب کمونیست ویتنام ، ایالتی که توسط حزب کمونیست اداره می شود ، 200 نفر از اعضای کمیته مرکزی را با حضور 1587 نماینده در سیزدهمین کنگره حزب انتخاب کرد و سپس با انتخاب دفتر سیاسی کمیته مرکزی

دبیر حزب کمونیست رهبر حزب کمونیست ویتنام و دفتر سیاسی 18 عضو حزب کمونیست ، ارگان عالی حاکمیت کشور است. چهار بهترین اعضای دفتر سیاسی طبقه آخر ویتنام را اداره می کنند. شماره یک به عنوان دبیر حزب کمونیست ، بالاترین قدرت ویتنام فعالیت می کند و شماره دو رئیس جمهور ایالت با موضع گیری تا حدودی تشریفاتی است و پس از آن نخست وزیر و رئیس مجلس شورای ملی.

تانگ 76 ساله پس از منشی گری در سال 2011 مجدداً انتخاب شد و در آن روز با سه انتخابات رکورد جدیدی را ثبت کرد. به ویژه ، او 50 سال پس از هوشی مین در ویتنام ، پس از مرگ رئیس جمهور در سال 2018 ، عنوان رئیس و رئیس را در اختیار دارد. از استثنایی در مقررات حزب استفاده شد ، که محدودیت سنی 65 سال را به حزب تحمیل کرد کنگره در سال 2016 برای اولین بار برای انتخاب مجدد به دفتر سیاسی.

هنوز مشخص نیست که رئیس جمهور جدید شماره دو انتخاب خواهد شد یا خیر.

انتظار می رود که جمعیت ویتنام تا پایان سال جاری از مرز 100 میلیون نفر عبور کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *