[ad_1]

فرانسه ، انگلیس ، اسپانیا ، هلند و دیگران.
“سوuseاستفاده از محدودیت های سفر در یک بیماری همه گیر … جعلی با فناوری چاپ با کیفیت بالا”

پیوند_انتخابی
[런던=AP/뉴시스]مسافران از ایستگاه بازرسی تاج 19 در فرودگاه هیترو در لندن ، انگلستان عبور می کنند. 2021.2.2.

[서울=뉴시스]گزارشگر Ji-Ye Lee = آژانس پلیس جنایی اروپا (یوروپول) هشدار داده است که فروش غیرقانونی تأییدیه های منفی دروغین ویروس کرونا ویروس کرونا (کرونا 19) به گردشگران گسترده است.

در تاریخ اول (به وقت محلی) یوروپول اعلام کرد که از طریق “هشدار قبلی” جرایم ساخت و فروش تأیید صوتی نادرست کرونا 19 با استفاده از محدودیت های سفر به دلیل همه گیری کرونا 19 (همه گیری جهانی) ادامه دارد.

همانطور که گسترش کرونا 19 ادامه دارد ، بیشتر کشورها از مسافران می خواهند تا در یک زمان مشخص قبل از عزیمت نتایج منفی کرونا 19 را دریافت کنند.

میهمانی فروش گواهینامه های منفی به گردشگران در فرودگاه شارل دوگل پاریس ، فرانسه برگزار شد.

در انگلستان ، کلاهبرداران با سرقت نام آژانس رسمی انتشارات ، صدور گواهینامه صوتی جعلی را به قیمت 100 پوند (حدود 150،000 درآمد کسب شده) فروخته اند.

در اسپانیا ، طرفی که گواهینامه های جعلی را به صورت 40 یورو (حدود 54000 وون) به صورت آنلاین می فروشد ، توسط پلیس دستگیر شد.

در هلند ، افرادی که از طریق یک برنامه پیام رسان (برنامه) بین 50 تا 60 یورو تأیید می فروختند ، گرفتار شدند.

یوروپول خاطرنشان کرد که محصولات با کیفیت بالا و سهولت استفاده از نرم افزارهای مختلف به جعل کنندگان اجازه می دهد تا تایید صوتی جعلی پیچیده ای ایجاد کنند.

یوروپل تأکید کرد که “تا زمانی که پیشنهاد سفر مطابق با شرایط کرونا 19 حفظ شود ، به احتمال زیاد تولید و فروش تأییدیه های نادرست اشتباه انجام می شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.