[ad_1]

مصاحبه با رئیس جمهور بوستیک با حق رای FOMC
تأکید بر پشتیبانی … “من باید سوراخ گمشده را پر کنم”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] عکس ساختمان فدرال رزرو (FRB) در واشنگتن در 22 مه سال گذشته. 02/2021

[서울=뉴시스] گزارشگر نیلی = راپییر بستیک ، رئیس بانک فدرال رزرو آتلانتا (یون آن) ، گفت که اقتصاد ایالات متحده با شیوع ویروس ویروس کرونا می تواند سریعتر از حد انتظار بهبود یابد (کرونا 19).

در 1 (به وقت محلی) CNBC در مصاحبه ای گزارش داد كه پرزیدنت بوستیك در مصاحبه ای گفت كه اقتصاد می تواند به دلیل بسته محرك Corona 19 و واكسیناسیون به سرعت بهبود یابد. فرماندار بوستیک حق رأی دادن در کمیسیون فدرال بازار آزاد (FOMC) را دارد ، نهاد سیاستگذاری بانک فدرال که نرخ بهره ایالات متحده را تعیین می کند.

پیش از این ، فرماندار بوستیک پیش بینی کرده بود که در صورت جهش اقتصادی ، نرخ بهره باید در اواسط سال 2022 افزایش یابد. بیشتر کارمندان فدرال رزرو اواخر سال جاری رشد چشمگیری را پیش بینی می کنند ، اما انتظار نمی رود این افزایش تا سال 2023 رقم بخورد.

بوستیک گفت: “این رکود اقتصادی با هرچیزی که ما پشت سر گذاشته ایم متفاوت است ، بنابراین بهبودی به این طریق انجام خواهد شد.” وی گفت: “هنگامی که ما در مورد 2023 ، 2024 صحبت می کنیم ، اتفاقات زیادی به این ترتیب رخ خواهد داد.”

وی تأکید کرد که اگرچه بالا بردن نرخ پایه پس از حدود یک سال و نیم مناسب است ، اما هنوز اقدامات حمایتی زیادی لازم است. “ما می دانیم که اگر این همه شغل از بین برود ، روزنه هایی ایجاد خواهد شد.”

وی همچنین گفت هنوز هیچ نشانه ای از نگرانی در مورد فشارهای تورمی وجود ندارد.

وی همچنین به وضعیتی اشاره کرد که قیمت سهام به طرز چشمگیری تغییر کرده است ، مانند تعلیق بازی به دلیل تقابل سرمایه گذاران مورچه و نیروهای فروش کوتاه وال استریت. وی گفت که معتقد است نوسانات قیمت سهام مانند GameStop موضوعی نظارتی است و مسئله سیاست پولی نیست.

در جریان بحران کرونا 19 ، بانک فدرال نرخ بهره مرجع را به صفر رساند و بیش از 3 تریلیون دلار نقدینگی برای خرید دارایی های کلان سرمایه گذاری کرد.

وی همچنین گفت نرخ تورم را حتی اگر تورم اندکی از هدف 2٪ بگذرد ، افزایش نخواهد داد. در آگوست سال گذشته ، بانک فدرال رسماً سیستم هدف متوسط ​​را برای این منظور معرفی کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *